Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimnazista korú lányként, mit...

Gimnazista korú lányként, mit szólnál hozzá, ha egy a huszas évei közepén lévő félismerős pasi ismerkedni kezdene veled?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Manapság ez már nem nagy ügy, de mivel Te még jogilag kiskorú vagy (hacsak be nem töltötted már a 18- életévedet), ezért ha olyat tesz veled, akár be is börtönözhetik. A törvény téged véd, de azért légy óvatos, körültekintő. Ha bármi ellenérzésed van vele kapcsolatban, akkor koptasd le.
2018. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Függ attól, hány éves vagy. Ha 15-16 akkor én hagynám. Ha viszont elmúltál 18, az a 4-5 év korkülönbség nem sok. Bár tényleg érdemes figyelmesnek lenni.
2018. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én 20 leszek jövő hónapban, bár még gimibe járok /igaz, okj-s képzésen maradtam itt/. Ha tetszene, nem utasítanám el, de azért nem mindegy, hogy a gimis korú alatt egy 18 feletti, vagy mondjuk egy 15-17 éves kislányt értesz, úgy gondolom, az utóbbi esetén a korkülönbség még nagyon sok.
2018. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Amikor én még gimnazista voltam, nem igazán érdekeltek idősebb pasik, csak a velem egykorúak, mostanában (21 évesen) veszem észre, hogy kezdenek az érettebb férfiak vonzani. Ezzel szemben magam körül látom, hogy nem egy végzős lány barátja jár a 20-as évei közepé-végén, ez elfogadható, de kiskorúakkal ne kezdj ki, ha te vagy a férfi!
2018. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, amennyiben ki akarna velem kezdeni, visszautasítanám. 17L
2018. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen, alapból sem vagyok az a kavarós típus. Tetszettem neki, írt nekem, én pedig kedvesen, nem bunkón visszautasítottam. Nagyon kedves ember volt, de nem is tetszett, a kor pedig kor, akárhogy is nézem.
2018. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!