Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen lány csoporttársakka...

Egyetemen lány csoporttársakkal hogyan kezdjek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sosem volt az erősségem az ismerkedés mivel alapvetően sem vagyok beszéges és nagyon korlátozott a gondolatvilágom (értsd.: semmiben nem vagyok tájékozott és nem tudom magamat kifejezni). Mindig spontán beszélgetésből alakultak ki (kivétel nélkül fiúkkal) egyetemi "csoporttársi kapcsolatok", de ezt egy lánnyal nem tudom megtenni főleg, hogy szinte soha nincsenek egyedül így random kérdést (mi a követelmény xy tárgyból, mikor lesz a zh stb.) sem tudok nekik feltenni anélkül, hogy más figyelmét ne hívnám fel. Mivel már hosszú ideje a csoporttársaim így látásból ismernek, szóval a spontán megszólítás elég kínos lenne. De mindenekelőtt azt sem tudom egy lánynál hogyan lehet beszélgetést kezdeményezni. Milyen témával és hogyan nyissak? Annyira ciki, hogy van 3-4 csoporttársam akivel rendszeresen beszélek csajokkal meg képtelen vagyok egy sima interakciót sem összehozni.

2017. okt. 14. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamesz, koszonsz es erdeklodsz. Nem egy nagy vaszisztdasz
2017. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És miről érdeklődök?
2017. okt. 15. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél közelebb ülni hozzájuk. Ezt nehéz megmondani, hogy milyen témával nyiss, mert ez szerintem az adott szituációtól függ. Így a spontán megszólítás, mint írtad, kínos. :) Én a vizsgán beültem egy srác mellé, nem volt máshol hely... elkezdtünk beszélgetni. :D Ha jön majd egy lány, akivel kölcsönösen szimpatizáltok, akkor nem lesz az, hogy "júj, most mit mondjak neki"... hanem jönni fog magától. :) Sok sikert!
2017. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!