Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Biztos sokan ismeritek a...

Biztos sokan ismeritek a MondoCon nevezetű eseményt. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon úgy néz ki hogy egyedül fogok menni a nyári Conra, és hát valjuk be így nem fogom magam olyan jól érezni.Valaki tudja hogy tudnék könnyen ismerkedni beszélgetni.Picit félek az elutasítástól. Meg szívesen mennék inkább csapattal de nincs animés ismerősöm :/.14/L

2018. febr. 12. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tervezem, hogy megyek, de több, mint kétszer annyi idős vagyok, mint te. :-) Valószínűleg megy öcsém is, szokott fotózni is, meg van egy csapat, akikkel össze szokott futni. Szerintem a Con pont olyan, hogy ott tudsz csapódni másokhoz, még így is, hogy neten beszéled meg, illetve a Mondo facebook oldalát is ajánlom, ahol tudsz barátkozni emberekkel, akik szintén mennek.
2018. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ itt csak annyi a baj ,hogy nem tudom miről kezdjek el neki/nekik dumálni :/
2018. febr. 12. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Animékről, például? :D
2018. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak facebook-on is animés csoportok, ott tudsz beszélgetni olyanokkal, akik mennek a nyári CON-ra. Mire sor kerül rá, már lesznek animés ismerőseid, akikkel mehetsz. :)
2018. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki kezdte valahol. Én is először csak nézegettem a cikkeket, képeket, aztán elkezdtem hozzászólogatni. :-) Mondjuk én már akkor néztem animéket, amikor te még pajzán gondolatként sem merültél fel a szüleid fejében, de az én gyerekkoromban még nem volt ilyen hagyománya nálunk.
2018. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Saku14 ***** válasza:
100%
Be oltozol majd? , am en is szeretnek menni majd 17/L
2018. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én 23 éves vagyok és még soha nem voltam semmilyen anime témájú találkozón, pedig engem is érdekelne. Az a gond, hogy az én korosztályomnál már ez sokkal kényesebb téma, mert az emberek komoly része továbbra is gyerekesnek és komolytalannak tartja az animézést.

Amit az első válaszoló írt jónak tűnik, de nem igazán tudom, hogy egyáltalán hogyan kezdhetnék neki.

2018. febr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen befogok :)
2018. febr. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!