Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Megmondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Megmondjátok, hogy miért nem ismeritek sokan az önkioldó funkciót telefonon fotózáskor?

Figyelt kérdés

Nézem a Tindert is meg más webes oldalakat, és egy rakás nő tükörben fotózza magát. Őszintén, csak nekem visszataszító ez? Miért nem lehet önkioldót használni?

Plusz egy kérdés srácokhoz: ti sem írtok rá olyan nőre, aki így fotózgatja magát? Bennem van valami olyasmi, hogy a szelfizgető nők nagy részével komoly gond van fejben. Kutatások szerint is nárcisztikus személyiséget takarhat az ilyesmi.


Kort is írjatok! ☺


2017. júl. 29. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
egyszer megkérdeztem jónéhány lányismerősömet. Legtöbbjük semmilyen kamerafunkciót nem ismer a telefonján. IGaz nem is érdekli őket...
2017. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Jó kép írok, szar kép nem írok. Tükör, statív, szelfi, haver mindegy, csak ne ez a tipikus szarráfilterezett, telefonra, alulról csücsörítős legyen :D

31/f

2017. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen cts, úgy döntöttem, ma szabit veszek ki és lány leszek :,D

31/f..L

2017. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat 24
2017. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Lazy Lover ***** válasza:
0%
azt én se értem... nem lehet valakit meg kérni hogy légyszí fotózz már le... 24/F
2017. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
A tükörben fotózkodni elég gáz, főleg ki is rakni nyilvános helyre. :'D Én nem szoktam ilyet, ismerem a telefonom összes funkcióját. ;( 18/l
2017. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdekel ha tükörből fotózza magát, de ha a tükör koszos, akkor azzal már el is vette a kedvemet. :D


31F

2017. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Még szép! Sőt, arra sem, aki nem ismeri az aranymetszést, nem állít fejéregyensúlyt, csonkolja az emberi testet s kompozícióval...


Sose kezdenék olyan nővel, aki ilyen elemi fotós hibákat vét, hát milyen barátnő lenne belőle???

2017. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
A selfien az ember egy tökéletesen kontrolált pillanatot kap le, ami azt a képet mutatja ami szerinte akkor és ott a legelőnyösebb róla. Hiába kérsz meg valakit, hogy fotózzon le az nem azt fogja visszaadni amit te a legjobbnak találsz. Ettől persze készülhet rólad jó kép, akkor is ha más csinálja, csak az sok idő. Egyzserűbb magadfelé fordítani a kamerát és olyna képet csinálni, ami neked tetszik. Ha önkioldóval fényképezel valahová le kell tenni a telefont, ott már megint nehéz úgy pózolni, hogy beleférj, ne torzítson nagyon és olyan szögben is állj,hogy az jól nézzen ki. A tükör előtt meg olyan magasra emeli és úgy dönti be az ember a telefont ahogy az neki tetszik. Ez ennyire egyszerű. Azért csinálják így az emberek mert így egyzserűbb és így tudják könnyebben beállítani, hogy úgy nézzen ki, ami szerintük jól néz ki.. Az hogy ez valójában nevetséges meg másoknak nem tetszik, az meg egyéni probléma. Hidd el ezer meg egy ember van, aki pont tojik rá, hogy hogyan készült a fénykép.. Nyilván a selfiezők nem az azt nem kedvelőknek csinálják a képet. Ennél ezerszer fontosabb és komolyabb problémák vannak a világban, szerintem próbálj meg ezen túllépni mert az ilyne piti dolgok nem érnek ennyit..:)
2017. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ismerem és használom

22/N

2017. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!