Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy járjon velem...

Mit tegyek hogy járjon velem és hogy felkeltsem a figyelmét? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam, aki nagyon szép és már több ideje bejön.Törin mellette ülök. Az lenne a baj,hogy nagyon szeretem és a szemei aw megöl csak nemtudom hogy én irántam hogy érez.Megkérdeztem azt a bongót is (16066 sms majomxd)és ő azt mondta hogy fülig szerelmes belém csak fél bevallani hogy szeret és hogy azt szeretné hogy én kezdeményeznék.És itt az lenne a kérdés hogy mit kéne tennem úgy, hogy ne égjek le előtte és az egész osztály előtt.Miből ismerjem fel hogy szerelmes belém vagy hogy tetszem neki? Hogy figyeljen fel rám? Hogy kerüljünk közelebb egymáshoz? Tanácsokat

tippeket nagyon nagyon nagyon köszönök mindenkinek.13/F



2018. febr. 15. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

El kell mondanod neki hogy mit érzel, különben sosem tudod meg.(Nem tudom hogy mennyire vagytok beszélő viszonyban?)Mindenképpen négyszemközt beszélj erről vele,suli előtt vagy után,de ne adj esélyt hogy beletrollkodjon bárki. Ne félj attól hogy nemet mond,jobb a biztos,mint örlődni meg találgatni.

Sok sikert:)

27/l

2018. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!