Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként nem szeretnék kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként nem szeretnék kezdeményezni, de akkor mégis hogyan érjem el, hogy felkeltsem a figyelmet?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik nekem bejönnek, az ő figyelmüket szeretném felkelteni. Ha túl egyértelmű jeleket adok a nekem tetszőknek akkor meg már úgy érzem, kicsit én kezdeményeztem. Mégis akkor hogyan?

Nincs bajom a kinézetemmel, szép lánynak mondanak de mégsem azok próbálkoznak nálam akikkel passzolnék is.

19/L



2016. júl. 20. 18:45
 1/5 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Én nem hordok melltartót, mindig csak egy vékony fehér póló van rajtam, minden szem engem bámul.. :P


20L

2016. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Akkor valószínűleg nem is kellesz nekik,azért nem kezdenek. De ha annyira akarod őket, akkor kezdj el beszélgetni valamelyikkel,bármiről. Nem feltétlenül te kezdeményezel így.
2016. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

"Ha túl egyértelmű jeleket adok a nekem tetszőknek akkor meg már úgy érzem, kicsit én kezdeményeztem. "


És akkor mi van? Inkább vársz örökké, mint hogy tegyél is érte valamit?

2016. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod, mit szoktak mondani a sült galambbal, ugye? Elég gáz ez a hozzáállás.
2016. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami ürüggyel azért beszélni tudnál velük, az még nem olyan konkrét kezdeményezés. Meg szemezz velük, és mosolyogj rájuk kedvesen. :)

Sok sikert!

20/L

2016. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!