Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írtok jó chatelős, beszélgetős...

Írtok jó chatelős, beszélgetős oldalakat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Erdekel engem is
2018. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

attól függ, mit jelent nálad a "jó" meg mi a célod vele.


az a szomorú helyzet, hogy az emberek manapság már nem tudnak beszélgetni, nem is akarnak.


nekem idáig múlt héten született meg stranger.hu-n a rekordom, 2-3 órát sikerült beszélgetni egy csajjal...előtte anotalk-on kb. 5-10 percet, de az is inkább az volt, hogy én írkáltam, gondolom ő ezt megunta, de én hiába kérdezgettem, nem tudott semmit sem írni.


én nagyon szívesen meghallgatok másokat, akkor is, ha nem feltétlenül testhezálló az a téma, próbálok ott lenni, hozzá szólni, hiszen ebből áll egy beszélgetés.


az emberek felmennek, aztán 1-2 perc után kattingatják tovább az embereket, mert "unalmasak" szerintük, tehát már konkrétan arra is nagyon ritkán alkalmas, hogy az ember csak szimplán beszéljen valakivel.


ismerkedésre meg aztán főleg nem alkalmas. jó esetben elkezd 2 fél beszélgetni hosszabb ideig, teljesen jól elvannak, majd arra kerül a sor, hogy na nem-e folytatnánk facebook-on. szembesül azzal, hogy ez előtt kivel is töltött el egyébként tök kellemes meg szórakoztató időt, és már lép is tovább...


és ez teljesen általános a netes beszélgetéseknél, ha valakit facebook-on jelölsz be, egyből azt nézi meg, képről szimpatikus vagy-e...ha nincs képed, akkor esetleg elkezd veled beszélgetni is, de amint meglát és nem tetszel neki, hiába beszélgettetek el jót, megy is a lerázás :D


ezek után le kell vonni a következtetést, van-e jó beszélgetős oldal :D

2018. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Nincs már ilyen.


a chat ma már jóval kevésbé népszerű, mint régen. nem is olyan régen a gimi és fősuli alatt még 8-10 emberrel a találkozásig is eljutottam (akkor még több ezren voltak fent, köztük jó párt értelmes ember). volt, akivel ma is tartom a kapcsolatot.


azóta viszont sok minden megváltozott, a normálisabb emberek kikoptak, maradtak a kőbuta okoskodók, trollok, frusztrált munkanélküliek.

2018. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

egyébként a 2.nak teljesen igaza van, az emberek többsége képtelen beszélgetni.


ha férfi vagy, akkor férfiakkal nem tudsz, mert az "meleg".

nővel sem, mert bizonyára csak d-gni akarsz. vagy csak 23,4 és 36,2 kor közötti férfiakkal beszél( pedig állítólag nem keres senkit)


egyébként meg a legtöbb embert annyira nem érdekli semmi, h még témája sincs.

2018. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3 progkuckóról bannoltak...

Valami mást és olyat ahol ilyen csoportos beszélgetés van :D

2018. febr. 27. 18:10
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és ne kioktassatok a chatről hanem oldalakat kértem
2018. febr. 27. 18:12
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

jajj Kérdező,csak nem te voltál a pár nappal ezelőtii egyik hülyegyerek,aki két értelmes mondatot nem tudoptt kinyögni,és K-urvazott meg anyázott....ugye te ? :D

ne csaodálkozz a bannolásnak :D

2018. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne... de nem a szex miatt ahogy egyesek írják, engem tényleg erdekell a belső.... és az hogy van kinek írni, haza jönni, ölelni... és mindig csak egy not szeretni.
2018. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam hogy 16 évesen kisgyerek vagyok :O

Amúgy másik IP-ről fel vagyok regisztrálva, felvettétek a tinikuckóba és nézem miket írtok ;)

,,Az,hoyg mennyi életem van,arról még annyi fogalmad sem lehet. :)" ja, csak napi nemtom hány órákat írkálsz ott... Mondd már el miket csinálsz mellette.

2018. febr. 28. 20:03
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

ha viselkedsz haver,akkor maradhatsz :) ez gíy megy...érezd jól magad nálunk :)

a magánéletemhez semmi közöd :) és nem veled fogom megbeszélni,szal elnézésedet kérnem :)

2018. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!