Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egész nap itthon ülök nincs...

Egész nap itthon ülök nincs hova kimozduljak senkivel. Így hogy ismerkedjek emberekkel?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim és esti gimibe járok ahol sokkal idősebbekkel vagyok mint én tehát ott se sikerült barátságot kötni senkivel. Egyedül pedig nem tudom hova kellene kimozduljak hogy barátokat vagy jobb esetbe barátnőt szerezzek magamnak és ne legyek magányos.

2018. márc. 4. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Általában én is mindig csak itthon vagyok. Én interneten próbálok ismerkedni több-kevesebb sikerrel. 17/L
2018. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet hogy nem lesz jobb.
2018. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Kapcsold ki a netet egy hétre.
2018. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# Az semmit nem változtat mivel nincs hova menjek ugyhogy a netnek semmi köze az egészhez
2018. márc. 4. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy gondolod
2018. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Szívesen ismerkednék veled, de nem tudom elviselni, ha valaki ennyire nem használ vesszőket írás közben. :P

Viszont egyedül is lehet ám kimozdulni, nem kell ahhoz feltétlenül társ. Járj el a parkba, szórakozóhelyekre, vagy csak sétálj, nem ciki egyedül menni. Csak kezdj bele valamibe, ne hagyd, hogy kicsússzon a kezed közül az idő!

2018. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj hogy az ilyen megkeseredett otthon kuksolókkal a kutya sem fog barátkozni, ismerkedni, mert az jön le, hogy semmi célja, semmi hobbija az életben.
2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kocsmabana
2023. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!