Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, hogy itthon iszogatok...

Ciki, hogy itthon iszogatok kettesben anyukámmal szilveszter estéjén? 17/l

Figyelt kérdés
Eddig minden évben meghívtak valahova, ez idén sem volt másképp, viszont a barátnőm az utolsó pillanatban lemondta mert elutaztak a családjával. Hívtak máshova is viszont oda nem volt kedvem menni. Ciki ,hogy a szilvesztert itthon töltöm 17 éves tinilány létemre?kicsit annak érzem.. Ja és boldog új évet mindenkinek! :)

2017. dec. 31. 18:23
 1/10 anonim válasza:
91%

Én is itthon töltöm ne aggódj, nálam is egyik barátnőm mondta le, bátyám meg lerátozz. Szerintem nem ciki egyszerűen csak nincs kedved menni. 16/l


Boldog új évet

2017. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem az. :) Én is itthon töltöm, picit bennem van valami rossz érzés, de nem volt kedvem menni sehova. :D
2017. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én a tavalyi szilveszterig mindig itthon voltam, szülőkkel. Valahogy sosem éreztem késztetést arra, hogy akárhova is menjek. Aztán tavaly az akkori munkatársammal elmentünk tüzijátékozni, és idén is így lesz. Ja, és mellesleg mi almalével koccintunk éjfélkor :D (mindketten vezetünk)
2017. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 22 éves srác vagyok.
2017. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is anyával vagyok itthol. :) Nyugi. :) Nincs ebbe semmi baj. :)
2017. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Miért lenne az? Én egy barátomnál vagyok, de eléggé unatkozom (úgyhogy aki szeretne beszélgetni művészetről, politikáról vagy valami más érdekesről, nyugodtan írjon :)), lehet, hogy jobb lett volna, ha otthon maradok, és megnézek pár kultfilmet.
2017. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is anyával iszunk.
2017. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 georgina5 válasza:
77%
Nem ciki,én is itthon töltöm 17/l
2017. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai elbarmult tinédzserek nemtörődöm hülyeségeinek köszönhető ez a kérdés(NEM A KÉRDEZŐRE ÉRTEM!!!). A mai tinédzserek azt hiszik, hogy a Szilveszter arról szól, hogy berúgunk, mint az állat, és másnap semmire sem emlékszünk. NEM! Szilveszterkor elbúcsúztatjuk az évet, és éjfélkor köszöntjük az újat. 20 éves fiú vagyok, és már legalább 10 éves hagyomány, hogy Szilveszterkor itthon vagyunk, meghívjuk a nagyszülőket ebédre, aztán az éjféli pezsgőzés után valamikor 2 óra körül hazamennek. Közben eszünk, iszunk, beszélgetünk, társasjátékozunk, és jól érezzük magunkat! Újabban annyi a különbség, hogy van barátnőm, és ha olyan kedvünk van, akkor kimegyünk a főtérre megnézni a tűzijátékot. A Szilveszternek, de ugyanígy a legtöbb ünnepnek erről kell szólnia! Tehát egyáltalán nem ciki, ha anyukáddal jól éreztétek magatokat! De ha ez nem lenne elég érv, akkor gondolj arra, hogy ha te elmentél volna otthonról, akkor anyukád lehet egyedül ünnepelt volna. És azt szerintem senki nem szeret. Szóval mindegy, ki mit mondd, ne érezd cikinek, mert lehet, hogy ezzel mentetted meg anyukád Szilveszterét, és ennek nem lehet rossz oldala! :)


Bocsi, ha ezzel valakit megbántottam, de ez az én őszinte véleményem. :)

2018. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ciki e vagy sem, én is ezt csináltam. Már ha egy dl pezsgőt lehet iszogatásnak nevezni. 29f
2018. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!