Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek elitelendo,...

Szerintetek elitelendo, hogyha egy lany\no olyan part valaszt maganak tudatosan, aki elore tudja vinni ot a karrierjeben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül, de el kell találni valami egészséges határt. Az ilyen gátlástalan goldiggereket akik vén trottyos Vajna tatákkal meg hasonló öregekkel jönnek össze a pénzért, azokat elítélem. De azzal nincs kivetni valóm, ha egy nő azért felméri hogy mennyire ambiciózus, életre való az a fickó. Lehet hogy később a gyermekeik boldogulása fog ezen múlni. (férfi vagyok)
2018. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem elítélendő - én senkit nem ítélek el, nem az én dolgom-, de borítékolható, ha nem szerelem áll a párválasztása mögött, akkor iszonyatosan boldogtalan, kielégületlen, keserű maca lesz, aki viszont szédítő karriert fut be. Van akinek ez megéri, feláldozni a szerelmet, ami a világon legszebb, legnagyszerűbb, ami emberrel történhet,van aki későn jön rá, hogy ez nem jó, és van, aki nem tesz ilyet. Sokfélék az emberek, és minden helyzet más és más.
2018. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha boldogok, nem érdekel senkit! Ha nem boldogok, akkor meg főleg.

Ha lány/nő direkt olyan párt választ magának , aki ambiciózus, de nem szereti igazán a párját, az az ő baja. Neki kell boldogtalanul leélni az életet, nem másoknak.

2018. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
A szerelem az 2-3 évig tart. Utána nincs semmi, csak a kijózanodás. Ezzel együtt, ha kizárólag érdekből kínálgatod a nemiszervedet a nős főnöködnek, az gusztustalan, súrolja a prostitúciót. Ha független emberrel kezdesz, és az van annyira buta, hogy nem veszi észre ha kihasználják... magára vessen.
2018. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen. De fordítva is az. Az élet szóljon a szeretetről, ne egymás kihasználásáról. Az ilyen házasságban aztán úgy is megy majd a félrekettyintés.
2018. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igen.

Én nem várnám a páromtól, hogy bármilyen hatással legyen a munkámra. Mivel előtte, utána, nélküle is működnie kell. Nem akarom, hogy tőle legyen függő.

Egy jó barát, egy családtag is tud segíteni, ha van rá lehetősége, és szükséged van rá.

Nem kell ezért odaadni magad valakinek.

Nekem nagyon fura, hogy ha valaki nem azért választ valakit párjának, mert szereti, mert szeret vele lenni, hanem azért, hogy majd segítsen neki. Az más, ha már valaki a párod és ha segítségre van szükséged, akkor segít, ha megteheti.

És persze nemektől függetlenül így gondolom. Lehetne a kérdésben férfi is.

2018. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkahelyén k/rválkodik felfelé azt elítélem, ha a konkrét állásától függetlenül választ olyan partnert aki felfelé húzza az nem érdekel (ambíció és a nemtörődömség is lehet ragadós)
2018. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, pár év, és neked is lehet egy SUV-od. Utána lefialsz hozzájuk, és egy igazi családanya leszel. Á nem vagy luxus prosti, nyugodj meg, ez csak igazi szerelem.
2018. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a karrierje? Miben,mennyire tud neki segíteni a férfi?
2018. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!