Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy új társasággal találkoz...

Ha egy új társasággal találkozom, és abból egy embert ismerek, hogyan üdvözöljem a csapat LÁNY tagjait?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek bulizni, egy közeli barátommal mentem volna, de ő visszamondta sajnos, és kellett keresnem másik társaságot. Egy olyan gyereket kérdeztem meg, akit valamennyire ismerek, de az ismerőseit nem.


Ezáltal felmerült bennem a kérdés, hogy ha egy társasághoz odamegyek, akkor a lányoknak hogyan mutatkozzak be / szükséges bemutatkozni? Fiúknál oké, odamegyek, lepacsizok, megmondom hogy hívnak, meg ők is elmondják. Ha lány ismerősökkel találkozom, akkor puszi, meg ölelés, de idegeneknél nem tudom hogy mi a normális ebben az esetben.


Köszi a válaszokat, remélem nem rossz kategóriában raktam fel, bár ez már lehet, hogy inkább illemtanba nyúlik át. :)



2018. márc. 12. 14:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom fura, de szívem szerint velük is kezet ráznék bakker. :D
2018. márc. 12. 14:39
 2/10 anonim ***** válasza:
A hölgyeket kézcsókkal üdvözöld - lesz nagy csodálkozás.
2018. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Odelepsz a lany ele, kezfogasra nyujtod a kezed es bemutatkozol a lany megfogja a kezed es o is bemutatkozik, nem preseled romma az ujjait, de hatarozottan kezet fogsz fele. Igy mukodik.
2018. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es a hölgynek illik először nyújtani a kezét! tehát ha nyújtja kezet csókolsz - vagy ha nem vagy elég bátor ehhez akkor kezet fogsz (nem kell vasmarok), ha nem nyújtja, akkor kicsit meghajolsz és bemutatkozol kézfogás nélkül.
2018. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
15:11, nyugtass meg h csak viccből írtad a kézcsókot, kérlek! Kérdező, fogj kezet nyugodtan a lányokkal is, ha nem nyújtja a kezét, szerintem indítsd nyugodtan te. (én kamaszként néha zavarba jöttem és elfelejtettem, de ha aztán a fiú nyújtotta a kezét, azt besoroltam a finom figyelmeztetés kategóriába, legközelebb legyek udvariasabb)Lányként az összes fiú ismerősnek kezet nyújtok találkozáskor és elköszönéskor is, mert ha egyedül vagyok lány duplán hülyén jön ki ha csak velem nem fog kezet. És ne puszilj meg idegen lányokat, mert a végén még rosszul jön ki. :)
2018. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Viccből írtam, nyugodj meg, kéhlek alássan hatoska.

De a kéznyújtás a lány / nő feladata (ennek oka az: nem hadonászhat egy férfi a nő előtt, ha az nem akarja)

2018. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

"Odelepsz a lany ele, kezfogasra nyujtod a kezed"


Lányok felé egy fiú ne nyúlkáljon! Várja meg, hogy a lány nyújtsa a kezét. Ha nem nyújtja, nem nyújtja. De nem nyúlkálunk!

2018. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 16. 14:41
 9/10 anonim válasza:

Szia puszi puszi olelés kozbe megmondod a neved azt annyi

V lepacsizol veluk😎

2018. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok cicák, van gazdátok.: D
2018. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!