Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az Erasmus önkéntes gyakorlato...

Az Erasmus önkéntes gyakorlaton mit biztosítanak lehett egy kis pénzt keresni elnézést a kérdésért ne hogy félreértsétek gondolok én külömböző civil szervezetek gyakornok programjára?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 07:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit egyetemek biztosítnak
2018. márc. 14. 07:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondattagolás pls
2018. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem tudsz írni, de az önkéntes szó jelentését sem ismered. Önkéntes munkáért nem jár pénz, sem más juttatás.
2018. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én voltam Erasmus+ gyakorlaton 2,5 hónapra.

Mivel én a suliba is kapok pénzt a gyakorlatokért ezért elvileg erre is kéne, hogy kapunk bár ez meg nem történt meg de ez már a suli hibája és ez egy más téma :D


Ha gondolod írj vagy ha bármi kérdésed van megpróbálok segíteni :)

2018. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent önkénteskedtem már nővérnek tanulok szeretnék teológiát tanulni Kolozsváron van egy nyári gyakorlat Erasmusszal Magyarországon külömböző segély szervezeteknél az Erasmus nem kell biztositson minimális pénzösszeget az egyetemi diáknak?
2018. márc. 14. 22:05
 6/7 A kérdező kommentje:
2 honapig tudjon boldogulni?
2018. márc. 14. 22:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg szállást?
2018. márc. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!