Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ondanátok nekem olyan embereke...

VálaszJOLÓ kérdése:

Ondanátok nekem olyan embereket, akik bűnözők voltak vagy még most is azok és jó emberek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 19:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondanátok, elnézést *
2018. márc. 17. 19:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Mint Repülős Gizi?
2018. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak olyat ismerek, aki korábban bűnöző volt, most is az, de korán sem jó ember. Sőt! Ha nem adod meg, amivel tartozol kiveri belőled. :D
2018. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2018. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, aki '56-ban a felkelők között volt. Nem tudom hogy pontosan mit csinált, de a barátai szóltak neki, hogy keresik a rendőrök és elfogják ítélni, akkor menekült ki az országból. Ő ugye papíron bűnözőnek számított az akkori rendszerben, pedig a saját értékrendje szerint helyesen cselekedett.

Ugyanez igaz arra az ismerősre is, akit önbíráskodásért és súlyos testi sértésért ítéltek el, azért vert össze egy embert, mert az molesztálta a lányát. Csak ezt ugye nem lehet bizonyítani.

De olyanról is tudok, akit bolti lopáson kaptak, tejfölt és kiflit próbált kicsenni a kabátjában, mert éhezett. Semmi baj nincs a viselkedésével úgy általában, csak koldulni szégyellt, úgyhogy inkább a lopást választotta. Választhatott, hogy pénzbüntetést fizet (ez az ő esetében azért elég nevetséges), vagy közmunkán ledolgozza a büntetést, vagy leüli, és azt választotta, hogy börtönbe megy, mert ott legalább kap kaját meg fűtött helyen van.

2018. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Pókember
2018. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én igazából híres emberekre gondoltam. Pl. Escobar, Tupac
2018. márc. 17. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
P.Escobar mitől jó ember?
2018. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Higgany ***** válasza:
71%
Ambrus Attila
2018. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nem bűnözők között is van egy csomó rossz enber, miért pont a bűnözők közt keresed a jókat?
2018. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!