Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudja ennyire megváltozta...

Hogy tudja ennyire megváltoztatni az embereket a pletyka és hogy lehetett ennyire hatással az életemre, mikor mindig azon voltam, hogy maradjak ki belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves lány vagyok, azért írok ide, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre ilyen esetekben ti mit csinálnátok?

Tudni rólam azt kell, hogy sosem voltam kiközösített, problémás gyerek, sőt mindig is segítettem az elesettebbeknek az iskolás éveim alatt, a probléma itt kezdődött, ugyanis pár pletykás lánnyal is megvoltam ,de ahogy megtudtam milyenek nem foglalkoztam többet velük. Utálom a pletykákat és azokat akiknek nincs más dolguk, mint mások életével foglalkozni. Viszonylag sok ember ismer, több igaz barátom is megmaradt (rájuk ez nem vonatkozik).

Volt egy 3 évig tartó kapcsolatom, szerencsére egy éve vége,ez eléggé megpecsételte az utóbbi egy évemet.Bár a srác csalt mindig, lelkileg zsarolt, csak magának akart , megtiltott dolgokat szakítottam vele és elmentem egyetemre.

Éltem az egyetemisták életét , ott ismertem meg a jelenlegi páromat is, de ahogy haza jöttem pár hét múlva az emberek elfordultak tőlem, még a kis falumban sem köszöntek vissza, rám sem néztek. Kiderült, az exem keze volt a dologban akire rá sem ismertem. (olyanokat terjesztett rólam , hogy drogozok, alkoholista lettem, öngyilkossági kísérleteket követtem el miatta, és a városba ahova elmentem tanulni ,prostinak mentem és kirúgtak az egyetemről)ezeket az emberektől tudtam meg, mikor beültem a kocsmába és akik kint cigiztek rólam beszéltek.

Emellett van a másik oldal, hogy nagyképűnek néznek, csak mert magassarkút hordok, vasalom és festem a hajam, jó alakom van , sminkelem magam és szeretem a romantikus szexi ruhákat... ez egyértelmű mit terjesztenek rólam (pedig életemben 2 barátommal feküdtem 20 éves koromig le és 3 több éves kapcsolatom volt eddig)

Miért van az, hogy az ember nem tesz semmit senki ellen de mindenben bűnbak kell hogy legyen? Miért van az, igy összességében sokszor olyan sztorikat tud meg magáról aminek semmi valószinűség alapja nincsen ? Ez egy konkrét probléma az emberekkel, érdekelne a véleményetek .


2017. dec. 30. 19:57
 1/1 anonim válasza:
Szia. Az emberi természet sajna ilyen. Én is hallottam magamról pletykákat amit az egyik barátnőm mesélt, hogy miket mondanak rólam az előző sulimban. Elmondta, hogy ki kezdte a pletykát én pedig ráírtam az adott személyre (akiről ráadásul azt hittem hogy a barátnőm) és elmondtam neki hogy tőlem azt mond amit csak akar de ha ennyire bátor akkor legközelebb mondja a szemembe. Természetesen egy elég nagy vita alakult ki közöttünk de mint késöbb megtudtam a többiek is mellém álltak így végül egész szerencsésen jöttem ki belőle. Nem kell felvenni. Aki igazán ismer úgyis tudja milyen vagy aki pedig elhiszi az nem is ismert igazán. :)
2017. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!