Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi erről a velemenyetek? Most...

Mi erről a velemenyetek? Most ki a sza**bb alak?

Figyelt kérdés

Bejön vagyis bejött nekem egy srác,akinek van barátnője.Vannak közös barátaink,nemrég együtt buliztunk. Fél éve kb,kavartunk de nemvolt utána semmi köztünk,nemjöttünk össze,nem is találkoztunk ,nemakart egyikünk se a másiktól semmit,csak nagyon ritkán összefutottunk. Multkor ugyanazon a bulin voltunk,és tiszta jófej volt velem,hülyültünk,stb.

Persze barátaink előtt nemtörtént semmi,de miután a bulinak vége lett,kettesben maradtunk,akkor nekem még bejött,közeledtem felé(tudtam h van barátnője)nem nagyon ellenkezett,smároltunk,és khm kicsit tovább is eljutottunk,de nem feküdtünk le..(na értitek)

Én nem mondtam senkinek,nem is akartam,de viszont utána nekem volt lelkiismeret furdalásom,és láttak rajtam a többiek h valami nyomaszt de nemszóltam.

Szóval én tisztában vagyok vele h úgy viselkedtem mint egy olcsó ri**nc,és utána kicsit bántam.

De viszont nemtudom hogy akkor most én vagyok a rosszabb,aki rámozdult miközbe tudtam h kapcsolatban van,vagy ő amiért hagyta..



2018. márc. 21. 15:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a barátnőjét,soha nemláttam élőben,nembeszéltem vele

Annyi hogy megnéztem a képeit,és aszerint tudom hogy ha szembe jönne velem,akkor felismerném

2018. márc. 22. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!