Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Papp Inez Hilda és Dancsó...

Papp Inez Hilda és Dancsó Péter tényleg jártak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta aki a facebookon olvasta.

2018. ápr. 6. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Kétlem, hogy Dancsó leállna azzal a tyúkeszűvel...
2018. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Dancsó a Köllő Babettet is kúrogatja, szóval miért is ne? :-D
2018. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Na hiszen, a pasikat biztos nagyon zavarja dugás közben, ha egy nő tyúkeszű...
2018. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam vele vöröseshajú lányt, nem tudom ő volt-e az.
2018. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Skaiiripa ***** válasza:
87%
Nope
2018. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Hááát...


Ez a stílusváltás még érthető volt az elején, irónia volt, paródia, fikázás. Vevő rá a nép, és forgatni is szórakoztató, kis energiából megvan stb..


De ez... a legutóbbi Babettes videó... Összeállt egy komoly videóra egy olyannal, akivel elvileg úgy akart szórakoztatni, hogy szétalázza milyen gáz ember ő. Ebben az utóbbi videóban mellérendelő viszonyba kerültek. És ez nem Babettnek jó. Peti süllyedt a Babett szintjére. Eddig csak paródia volt, de mostanra ő vált saját maga paródiájává. Fullba nyomja a kretént.


Persze oké, mindenkinél ott van, hogy „voltam, és még leszek is önmagam paródjája”. De ha ilyen szakaszban van, akkor bizony simán lehet, hogy csitrikkel is összejön. Szereti ő a riherongyokat, csak ilyen csaja volt az utóbbi időben. Inez Hilda még a legnormálisabb lenne közülük tényleg.


Szerintem próbálja megélni azt, amit középsuliban úgy érzett kihagyott, mert a menő srácok már csajoztak-buliztak-kicsapongtak, neki meg „csak” a haverjai voltak egy kissé bezárt világban. Pedig ez hülyeség.. vagy legalábbis 30 évesen elég butaság középsulisként gondolkodni.


Na mindegy, túl lesz ezen is egyszer. Már túl nagy celeb ahhoz, hogy lejárathassa magát valamivel.

2018. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Kik ők?
2018. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nem is illenének össze. Lehetséges hogy jártak, de nem nagyon hiszem.
2019. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#6-os: honnan tudod h milyen csajai voltak eddig?
2019. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!