Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet ismerkedés másokkal?...

Hol lehet ismerkedés másokkal? Van erre esetleg oldal?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, ahol barátokat lehet szerezni, esetleg találkozni velük egy kávéra, stb? Nem társkeresőre gondolok, hanem barát/haver keresőre.
2018. ápr. 7. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg oldalon lehet ismerkedni másokkal, akár itt is, azonban az emberek általában nem haverkodni akarnak, úgyhogy könnyen lehet, hogy hamar eltűnnek, ha megtudják a motivációidat.
2018. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játékokban? Én már szereztem ott pár ismeröst:)
2018. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

World of warcraft

Neki köszönhetem a barátom 🙄

2018. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen két dolog jutott eszembe:


Ha esetleg szeretsz kirándulni, túrázni, akkor ott a turatars.com. Se nem társkereső, se nem barátkereső, hanem túratárs kereső, ahol simán barátokra lelhetsz.


Vagy vannak ilyen társasjáték klubbok. Honlapot nem tudok fejből, de ha rákeresel, találsz tuti. X időnként összejönnek, társasoznak, stb...

2018. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon semmi ilyen oldal nem működik. Amerikai platformra volt működőnek tűnő dolog, de semmi sem vált igazán kedveltté. Csak szerencsén múlik, hogy tudsz-e ismerkedni egy nem ismerkedésre tervezett oldalon. Ennyi a lehetőség. Esetleg társkeresőn válogathatsz olyanok közt, akik fel tudják fogni, hogy csak barátságit keresel.
2018. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!