Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Töröltem magam a közösségi...

Töröltem magam a közösségi oldalról, mit jelent ez a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Milyen az élet nélküle, vajon nehezebb lesz így pl. a csajozás?

2017. dec. 27. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nemcsak a hátrányaitól szabadultál, hanem előnyeitől is.

Pl. távolabb élő ismerőseiddel még nehezebben tartod majd a kapcsolatot, nehezebben találnak meg azok az emberek, akiknek mondjuk 10 éve nem volt szükségük rád, de most csak te tudnál rajtuk segíteni stb.

Csajozás meg attól függ, ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor nem számít hogy kinek mutatod magad facebookon...

2017. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen közösségi oldalon sem vagyok fent. Mégis van párom, vannak barátaim, és el tudom foglalni magam, nem unatkozom soha. Érdekes, igaz?
2017. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Akki regisztrál az eleve beteg az oldal alapitoja mondta amikor még csak az iskolában volt meg közöségi oldal.Az egyik barátjának ha kel valami infó csak szólj mert ezek az idioták valamiért biznak benem.
2017. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A HR-eseken és a trollokon kívül szerintem a veszett Pulit sem érdekli a dolog.
2017. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Amitől megszabadulsz: csomó hirdetés, ismerősök által megosztott szarságok, Oravecz Nóra idézetek, kamu nyereményjátékok, felkérések

komolyan mondom a hírfolyamom 90%-a hulladék, nem győzöm takarítani, hogy a lényeget megtaláljam


Viszont az ismerősök hiányzoznának olyan szinten, hogy ha kell valami, akkor ténylegm egtaláljuk egymást. Bármilyen rendezvényt szervezni sokkal könnyebb facebookon, sokkal könnyebben találom meg az azonos érdeklődési körű embereket, álláskeresésében is hasznomra voltak a csoportok.

A messenger is hiányzozna mert ott tartom a kapcsolatot szinte mindenkivel.

Ha nem szerves része az életednek, akkor minimális a válozás, viszont ha sok mindent bonyolítottál ott, akkor nehéz napok várnak rád, mert újra rá kell szokniuk a szorosabb ismerőseidnek, munkatársaidnak, barátaidnak arra, hogy téged telefonon keressenek és ne "felejtsenek el szólni", ha van valami.

2017. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn már règ töröltem. Tudom anèlkül is, hogy milyen az idő...
2017. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyre több embert ismerek, aki letörölte a facebookot.

Csajozni nem facebookon kell, hanem élőben.

Messengert fel lehet tenni facebook nélkül is.

Álláskeresésre való közösségi oldal a linkedin, nem gagyi facebook csoportok.

Azonos érdeklődési körű embereket nem is értem, hogy miért lehetne facebookon könnyebben találni, mint bárhol máshol.

Amiről lemaradsz: szélhámos motivációs trénerek szarságai, eljegyzések, kapcsolatok, proli emberek facebookra kiteregetett élete, macskás, kutyás, állatos videók, "vicces" videók, hobbi állatvédők, eltűnt emberek, tragikus sorsú emberek, haverjaid kedvenc zenéje, youtube videói.. nagyjából ennyi

2017. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Függ az életkortól is. Hány éves vagy?
2017. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
A hétköznapokban? Nagyon súlyos problémákat, pl. ki kell majd menned a szobából és személyesen beszélgetni emberekkel, nem egy kijelzőn keresztül..
2017. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Több személyes kommunikációban lesz majd részed, ami pozitív.
2017. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!