Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Párom külföldi barátaival...

Párom külföldi barátaival való találkozás?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elérkezett abba a stádiumba, hogy elkerülhetetlen az egymás barátaival való találkozás. Párom külföldön tanult, így neki vannak külföldi barátai. A gond, hogy én egész életemben Mo-n éltem.. nyelveket tanultam, viszont kb megszólalni sem merek más nyelven. Párom épp egy kinti közös találkozás szervezésén van (Ő tudja, hogy nem beszélek jól) én viszont előre rettegek az egész szituációtól. Nyilván elkezdem újból tanulni az angolt.. mert egy év múlva nem akarom ugyan ezt átélni, viszont ettől a pár hét múlva esedékes találkozástól tényleg nagyon félek, mert kellemetlenül fogom érezni magam. Van bármi tippetek az ilyen szituáció javítására?

#nyelv #külföldi társaság
2018. ápr. 10. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Kérd meg a párod. Hogy gyakorolja veled a beszédet
2019. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!