Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért én vagyok a fekete bárány?

Miért én vagyok a fekete bárány?

Figyelt kérdés

20/F.


Elnézést a helyesírási hibaimért Felvidékről származom. Köszi a megértést.


Sziasztok!


Kezdem ott, hogy milyen ember vagyok. Minden embernek vannak jó és rossz tulajdonságai. Próbálom lerövidíteni. Ha tudok segítek az embereken minden szempontból. Kedves, jószívű vagyok, még ha kicsapondó is, ideges vagyok nagyon. A rossz tulajdonságom az, hogy nem fogadok szót egy szóra amit a szüleim, nagyszüleim mondanak. 17 éves lehettem kb amikor először mentem brigádára. 7:30 kor ment a buszom, és a nagyapám már 6:50 kor jött fel, hogy miért nem megyek már brigádára. Mondom 8:00 rá kell menni. Akkor azt mondta hogy “Minek a pi**anak jöttem a világra, ilyen hétsze******* embert”. Azért mert azt gondolta hogy nem megyek dolgozni, mert ők azt akarták a szüleim és a nagyszüleim, hogy menjek brigádára hogy legyen zsebpénzem. Na ezt az anyumnak meg reggel elmondtam és nagyon meglepődött. Nagyon érzékeny vagyok, régebben még depressziós voltam, küzdöttem avval hogy kijuthassak a fekete világomból, mert piszok szar érzés benne lenni, körülötted minden más, egyszóval nagyon rossz érzés. Igen nem segítek a szüleimnek mert lusta vagyok, és amit megcsinálok az mégis sincs úgy ahogy ők elképzelték.


Máma regaláb 5x jött fel a nagyapám hogy menjek ki segíteni, 9:30 kor. Épp akkor reggeliztem, még nyugodtan reggelizni sem lehet. Aztán 5x azt mondta hogy “Kicsuklak és dögölj meg bent”. Ez aztán nagy szó volt, ami nagyon megbántott. És 1x sem kért bocsánatot se semmi. Igen fel volt cseszodve, de azért kicsit válogassa meg a szavait.

MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL AZ EGÉSZRŐL?


Nincsenek rendes barátaim sem. Jót csinálok másoknak és aztán csak kihasználnak. Bánt az, hogy volt XY lány és a szüleim meg tini koromban megakadályozták. Egy cigány lánnyal kavartam, de a szüleim mostanáig mondják hogy ha haza hozok egy cigányt akkor tunes innen. Csakhogy az unokatestvérem épp annyi idős mint én és cigánnyal van szintén. Már 4.terhes. 3 elvesztette és most van 4. Hogy terhes egy a 6 hónapban van. Csakhogy a dokik azt mondták, hogy még várjanak a babával, csakhogy nem vártak. Nehezen viseli mert fél is, de hamar van ez mert a dokik azt mondták hogy várjanak. A szülei nem tudták megakadályozni de bezzeg nekem megtudták.


Most nincs szerencsém se lányra se barátom nincs. Rossz idoszakom van.


ELMONDTAM AMI A SZIVEMEN VOLT. MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL AZ EGÉSZRŐL?


2018. ápr. 21. 11:37
 1/1 anonim válasza:
91%
A véleményem? Növessz agyat.
2018. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!