Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vegyek gimi ballagásra...

Mit vegyek gimi ballagásra lánynak max 30ezerig?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Szülő vagy? Esetleg keresztszülő? Mert ha nem, gimis ballagásra nem kell 30 ezerért ajándék.


Írhatnál bővebben, kije vagy a ballagónak.

2018. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A lényeg hogy valami HASZNOS DOLOG legyen ne sminkkészlet meg ritikül vagy hogy írják. Vehetsz neki valami jó eddzőruhát vagy kerékpárt ha itt a nyár, kondi belépőt, de ilyet felejtsd el mint számítógép egér. Ha jól tanul vagy nagyon rosszul akkor vehetsz könyveket amik a tananyaghoz kapcsolódnak középiskolában.
2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
inkabb add oda kpban hogy tudjon maganak ruhat venni. vagy amire szuksege van. en tavaly annak orultem a legjobban ha kezpenzt kaptam. vagy ha nem akarsz kpt adni akkor zaraba vagy h&mbe ajandekkartyat!!
2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, ballagás egyszer van, és ha pénzt kapsz, akkor futni kell a Zarába elszórni olyan cuccokra, amik fél év múlv kimennek a divatból?
2018. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
múlva
2018. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Pedig általában a pénznek örülnek a legjobban. Még a saját lányom is. Mert arra költötte, amire akarta. Sajna ezt a világot éljük.


Kérdező, tényleg megírhatnád, kije vagy a szóban forgó lánynak! Mert nagyon nem mindegy. Így hogyan adjunk tanácsot?

2018. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg a pénz vagy valamilyen utalvány (pl. könyv, ruha, ékszer, kozmetika stb., ha azért van egy elképzelésed) a legjobb megoldás, legalábbis szerintem ennél jobb ötletet senki nem tud mondani így ismeretlenül. Most mi mégis honnan tudjuk, hogy őt mi érdekli, mit szeret stb.? Mi nem ismerjük őt és te sem írtál róla semmit.


Egyébként én nagyrészt pénzt és édességet, virágot kaptam és örültem neki. Az édességet szeretem, a virágok szépek, a pénz pedig jól jött és arra költhettem, amire csak szerettem volna. Egyedül a szüleimtől és a tesómtól kaptam nagyobb, személyesebb ajándékot, mert ők ismertek jobban, ők tudták, hogy mire vágyom és minek örülnék a legjobban. Ha van valami, amiről tudod, hogy szereti, érdekli, tetszene neki, akkor persze az is jó ötlet lehet és tényleg nagyon sok ajándékot el tudok képzelni én is pl. hobbival kapcsolatos dolgok legyen az zene, sport, rajz stb., ékszer, ruha, könyv, koncertjegy vagy akár egy közös élmény (kirándulás, mozi, kiállítás, kemping vagy akármi), de csak akkor van értelme, ha biztos vagy benne, hogy nem lősz mellé. Amit előttem is írt valaki pl. sportcuccok, kondibérlet vagy bicikli..biztos nagyon hasznos és nagy boldogság annak, aki rendszeresen sportol, de én pl. világ életemben utáltam még a tesi órákat is és eszembe nem jutna mondjuk önszántamból elmenni edzeni, szóval egyáltalán nem örülnék egyiknek sem és nem is használnám, tehát úgymond kárba veszne. Ugyanez van akkor, ha pl. olyan ékszert veszel, ami nem nyeri el a tetszését vagy olyan könyvet veszel, ami nem érdekli. Én ezért szoktam mindig azt mondani, hogy ha valakinek abszolút nincsen semmi ötlete, akkor vagy kérdezze meg (akár egy közeli rokontól vagy baráttól, de szerintem még az “ünnepeltet” is meg lehet kérdezni) vagy menjen a biztosra és ajándékozzon pénzt.

2018. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
így van futás a zarába!!
2018. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább adj neki pl egy 10est vagy egy 20ast.

Hidd el jobb az úgy, mert így legaláb nem egy " felesleges" ajándékot kap esetleg. Vagy beszéld meg vele előre hogy mit szeretne.

2018. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a hugomrol van szo.
2018. máj. 2. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!