Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 8. -as ballagásra milyen...

Egy 8. -as ballagásra milyen beszédet mondjak egy föci/tesitanárnak?

Figyelt kérdés

Kell írnunk ugye tanároknak valami "személyeset"dee semmi ötletem sincs...

Haa tudtok akkor írjatok pls.😅(amúgy nemtudom jó kategóriába raktam e)



2017. máj. 22. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

„Köszönöm az időnek, hogy végre elhagyhatom ezt az iskolát, és elkerülhetem az elnyomó zsarnok szadista föci-tesitanáromat, aki 2-4-x éven át keserített engem, életemet gyászossá tette. Sosem feledem, halálakor pezsgőt bontok örömömben, egy újabb rosszakaróval kevesebb! Sok szenvedést, Tanár Úr!

A soha viszont nem látásra!”


Mondjuk ez az én föci meg tesitanáromra illene rá, nem tudom, hogy a tieid milyenek voltak. De szerintem nem kell nyalizni, mert nincs következmény végre. És legalább a ballagás sem arról szólna, hogy „mikor lesz má' vége?? facnak kell ennyit szövegelni! apád picháját érdekli, hogy ki kap könyvet!”

Lenne valami érdekes, ami miatt mindenkinek megmarad emléknek :D

2017. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el a közös élményeken, vicces sztorikon, azon, hogy mit tanított neked (nem tantárgyilag, hanem emberileg), hogyan fogsz rá visszaemlékezni később, mit adott neked (lelki, szellemi értelmemben) az életre útravalóul és ilyesmik.
2017. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 acelsziv ***** válasza:
"fogd a gyűrt lánchegységeidet és rakd vele telibe a négyütemű fekvőtámaszaidat"
2017. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ez tetszett😂#1 az én tanárom jófej csakindig kiakasztom.😂😅
2017. máj. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!