Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék Budapesten...

Hol találhatnék Budapesten szórakozni vágyó, és szintén barátokat kereső emberekre?

Figyelt kérdés
26 vagyok, és sajnos nem igazán van társaságom.

2018. ápr. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

No hát, hasonló a helyzetem nekem is, mondjuk 23 évesként:D

Szóval a válasz: itt is találhatsz, valószínűleg sokan vannak a mi cipőnkben. Ha nincs eddigre egy fix társaságod, nehezen fog menni, de nem lehetetlen.

De úgy tudom tinderen is lehet, és nem csak az egyestés lepedőakrobatika foglalkoztatja őket. Mondjuk ki tudja, erről nem nyilatkozom tapasztalat híján:D

2018. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Sosem értettem ezt, én egy vacak 400 fős faluban élek, mégis megvan a haveri kör és az ismerősök, egy közel 2 milliós városban meg nem lehet ismerkedni?
2018. ápr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én meg nem vágyom a bulizásra.

32/F

2018. ápr. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Mit szeretsz csinálni szabadidődben? Olyan helyekre kéne járnod, ami ezzel kapcsolatos. Én pl. tegnap este country esten voltam.

Esetleg ajánlom az "ittlakunk" oldalakat, nem tudom, te melyik kerületben élsz, de annak is biztos van ilyen oldala, ott közzé tesznek eseményeket.

2018. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!