Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék hasonló...

Hol találhatnék hasonló érdeklődésű embereket?

Figyelt kérdés
Amiért ez érdekel, mindenki furának tart, és nem akar erről beszélni. Mondjuk elismerem, hogy nem egy mindennapi téma, de valakivel muszáj megbeszélnem, és nem tudom hogy keressek ilyen érdeklődésű embert. Egyáltalán van rajtam kívül ember akit érdekel a boncolás?
2018. márc. 20. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi fura nincs ebben. Bár nekem is mondták, hogy undorító. Engem is érdekel és voltam is már, ámbár nem vagyok megszállot, csak szakmai szemmel (nem orvosi) mindenképp jó ilyeneket látni.
2018. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy keressek magam körül ilyen embert?
2018. márc. 20. 20:48
 3/9 anonim válasza:
Orvosi egyetemen.
2018. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en pl boncoltam par evig
2018. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De még nem járhatok egyetemre
2018. márc. 20. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok embert érdekel az ilyesmi :D Nekem a gimimben is sokan voltak, akik szívesen elmentek volna megnézni egy boncolást (biosz-kémia tagozatos osztály voltunk). Szerintem ha érdekel, akkor keress róla könyveket, nézegess anatómia atlaszokat, youtube-on is vannak videók, ahol olyan embereket boncolnak, akik erre ajánlották fel a testüket.
2018. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csomó ilyen videót néztem már, de én az a fajta ember vagyok, aki mesélhet arról, ami érdekli
2018. márc. 21. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
A biológusok jó része a boncolásoknál hagyja abba.Olvastam a boncoló orvosokról könyvet.Ők tudnak a legtöbbet az emberi testről is! Ők derítik ki ha új vírus szedi az áldozatokat.Nagyon sokat tanulhatnak. Az IDiscoveri csatornán volt szó a boncolásrõl,a hölgy igazságügyi szakértőként dolgozott.
2018. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keress horrol rajongókat ők általában bírják az ilyeneket.
2018. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!