Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mit programozik ma?

Ki mit programozik ma?

Figyelt kérdés

Kérek szépen ötleteket, mert semmihez nincs kedvem, hátha tud valaki valami jót mondani.

Egyedülálló program, és könnyed, pihentető, mert tegnap húzós sportnap volt.....

Köszöntem...


2018. ápr. 30. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj, olvass, fess, rajzolj, hallgass zenét, nézz filmet, mi ezt fogjuk csinálni :D
2018. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerűbb tartalomkezelő rendszert, leendő saját keretrendszer alapján.
2018. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Prog2 beadandó
2018. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Főzés, mosás, takarítás, kertészkedés, tanulás, olvasás, görkorizás, kutyázás, estére meg egy kis pihentető sorozat nézés.

Antiszociális vagyok, szabadidőmben csak a görkorizás miatt lépem át a telekhatárt :)

Ha szeretnék emberek között lenni, akkor elmennék valami szabadtéri programra. A hosszú hétvégéken, pláne május 1. előtti nap biztosan mindenhol van valami össznépi mulatság.

Vagy mozi. A tegnapi sportnapod után igazán megehetsz egy vödör pattogatott kukoricát.

2018. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakdogához kéne java alapon valami felhő struktúrát alkotnom, de nincs kedvem.

Vagy mikrokontrollerhez valami webes kommunikációt faragni.

Amúgy egy Gkód generátort már írtam, de csak lap felületre, az elég tré még, console-ból ollózom az adatokat, kéne valami file kezelő (író) rész bele...


De most, hogy leírtam mennyi TODO van, elment a kedvem tőle, inkább lefekszem, megvárom, hogy elmenjen a nap, és délután kapálok kicsit, utána este jobb kedvvel megy a programozás.

2018. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Siófoki kajálas lesz, és egy kis chill a kedvenc zenékkel.... 😊

Köszi a válaszokat, szép napot Nektek!

2018. ápr. 30. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!