Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most komoly? Mi van az...

Ez most komoly? Mi van az emberekkel? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Páromék csak a Praktikernél álltak meg kb. 1 vagy másfél órája. Azóta ott állnak, ugyanis betörték a kocsi szélvédőjét, amivel a munkatársával dolgozni járnak (se rendőr nem jön ki, a Nagyfőnök le se sz...a, kamerák nincsenek)

..mindent elvittek...a táskákat...4 napi bérüket...a párom táskájában mindene benne volt, köztük a motorja kulcsa is...nem tudom, hogy a motorkulcsot lehet-e pótolni..

Ja és nagyon figyeljetek hol álltok meg, tudom, hogy akármikor történhet bárhol ilyen, de vele akkor sem volt még ilyen...teljesen elképedtem, mert nem hallok sűrűn ilyenről...


2018. máj. 2. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én ezért nem hagyok semmi értéket az autóban
2018. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök mindig mondják, hogy az autó nem értékmegőrző. Ha a szélvédőt törték be és nem a csomagtartót fel akkor szem előtt hagyták az értékeket. Hallottam olyat, hogy egy elemlámpáért törték be!
2018. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szívás. És motorkulcsot valahogy lehet pótolni?
2018. máj. 2. 21:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ez a legfontosabb, de minden mást lehet pótolni...
2018. máj. 2. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Azt lehet tenni, bár gondolom ezt mondták párodéknak telefonban is a rendőrök, hogy bebattyognak az első rendőrségre és feljelentést tesznek. Bár sok értelme nincs, hiszen ennyiből sajnos kissé nehézkes lenne kinyomozni az elkövetőt. Veszett fejsze nyele.

Ahogy a többiek mondták, soha nem szabad semmit bent hagyni a kocsiban, én a múltkor egy doboz pizzát is meggondoltam és nem viccelek. Ilyen egy hülye világban élünk.

Sajnálom, ami történt.

2018. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha van pótkulcs, akkor arról lehet másoltatni. Ha nincs, akkor komplett gyújtáskapcsolót kell cserélni.
2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad semmit látható helyen hagyni, ami értékes lehet másoknak. Mindent be a csomagtartóba, ami kockázat lehet. Egy kenyérért nem törnek fel autót, de vannak dolgok, amikért igen.

Nem tudom, lehet-e motorkulcsot pótolni.

Minden esetre ebből az esetből tanulni kell, és legközelebb bizalmatlanabbnak kell lenni, ennyire.

2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem, ez motorkerékpár. Nem kellett volna éjszakázni :D De ugyanitt keresd a megoldást :)
2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sajnos ez régi tanulság, hogy kocsiban semmit nem hagyunk, mert feltörik, se telefont, se pénztárcát, főleg nem táskát... érdemes szétnézni a környező szemetesekben, hátha kidobták a táskát, és benne van akár a kulcs, akár iratok... 15 éve az én kocsimat is feltörték, akkor szerencsém volt, pár utcával arrébb egy szemetesben volt a táska, nyilván pénz, telefon eltűnt, de legalább papírok benne voltak...
2018. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!