Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vicces emberekkel vagyok...

Vicces emberekkel vagyok körülvéve mégsem tudok a csendes, komoly, humortalan gondolkodásmódomtól szabadulni. Miértnem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tulajdonságok mindegyike alapvető dolog, nem lehet csak úgy levetkőzni. Még az okosok se tudják, todományosan, hogy pl a humor mennyire van összefüggésben az intelligenciával (azt hiszem, most az az álláspont, hogy sokban), persze ezzel nem akarlak minősíteni.
2016. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy az ő humorok nem a te humorod. millió féle humor van, és a legtöbbet megértjük és kedvesnek véljük, de nem mindegyikkel tudunk aktívan mit kezdeni.


lehet hogy vegyészhumorod van, vagy fekete humorod, ki tudja.

2016. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg ott van az abszolút humor. ha sehogy nem vagy vicces vegyél fel idétlen inget vagy giccses nyakkendőt. így is csinálhatsz jókedvet :)
2016. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megmutatná hogy játékos vagy, még ha csendes, komoly, és humortalan is a stílusod. jópofa lenne.
2016. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Talán nekem is fekete humorom van inkább.


A többiekre néha irígy szoktam lenni mert olyan dolgokon tudnak poénkodni egyik pillanatról a másikra amik számomra teljesen természetes hétköznapi dolgok amikben semmi vicceset nem látok.


Pl ha valaki elcsúszik a kutyakakán azon ők nevetnek, én ellenben csak sajnálkozni tudok hogy lehetett ilyen béna.

Utólag viszont sokszor már én is viccesnek látom.

2016. dec. 15. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kutyagumiban kimerül a dolog, próbálj meg edződni: youtube, fail compilation
2016. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azokban is csak a bénákat látom akik túl sokat kockáztattak fel nem mérve szituációt. És ennek még is van az eredménye.
2016. dec. 15. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!