Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Németországban lakok (12...

Németországban lakok (12 évesen) tavaly költöztünk ki, elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Testvérem és szüleimmel vagyunk kint.(Apám kint volt 5 éve)Gyülölöm az itteni életem hiányzik minden, probáltam keresni a barátságot, találtam de neki van egy azonos nyelvü barátja aki engem utál és mindig eggyütt vannak, apámat mint kiderült nem igazán érdekli hogy mi van velünk, inkább anya érdekli őt, folyamatosan perverzkedik vele. Természetesen az otthoni életet lecserélném erre. Tudom sokan mondják hogy jobb itt kint (ezt is csak a pénz miatt mondják) Egyiköjük sem fösulizott, apa nagyon rossz tanulo anya nem annyira. A nyelvet viszonylag tudom. Viszont a németek alapból nem jönnek be, nagy képü, ki nyalt seggü az összes. És a nácizmust is másképp viselik mint kéne, multkor arrol volt szo, mi meg el mondtuk az igazat és a tanár ki akadt mert hogy az ö országárol van szó, de ez történt ezt kell elfogadni. Sokszor sírok én is, testvérem is. Igazán jól esne pár tanács, elöre köszönöm. Aki meg a k***a an**ába akar engem elküldeni az ne is nyilványítsa meg a kedves an**yázós véleményét. Köszönöm

2018. máj. 3. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj meg időt magadnak, fiatal vagy, előtted az élet rengeteg lehetőséggel. Lássuk be, ezek Magyarországon igen korlátozottak. A szüleid sem véletlenül jöttek el, es hoztak magukkal, gondolom. Esetleg próbálj meg beszélni velük a problémáról, hatha észbe kapnak es megpróbálnak segíteni, hogy könnyebb legyen. Azonkívül rengeteg magyar család él kint, biztos vannak a környezetetekben is hasonló korú magyar fiatalok, fel kell venni a kapcsolatot velük. Sok sikert :)
2018. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem még ha önszántamból vagyok itt és dolgozok, kitartás egyszer jobb lesz. Majd te is beolvadsz és megszereted, hiszen fiatal vagy még. Amúgy meg a németek elég perverzek nem is csoda ha szüleid is csapatják. Bár azért biztos nem annyira vészesek mint amennyire lefested.
2018. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hello én vagyok a tesója és hát sajnos tényleg ez a hejzet és ezen a kib@$zott környéken nincsenek magyarok sajnos.

1000 kölök jár a sulinkba és csak mi vagyun msgyarok szóval

2018. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

"iszont a németek alapból nem jönnek be, nagy képü, ki nyalt seggü az összes"


Mi van irigykedsz, mert a legtöbbnek 20 éves korára apuci tud venni egy új audit, neked meg nem lesz semmi? Elárulom neked, hogy nem mind nagyképű kinyalt seggű köcs*g, a legtöbb 13-14 évesen és utána is elmegy szépen dolgozni, újságot kihordani, sportot oktatni, fest-eken dolgozni....stb.. Te mész pl? Próbálsz velük kapcsolatot teremteni, vagy csak sírsz? Érdekes az én fiam 10 éves, de egy magyar barátja sincs, sokkal jobban kijön a németekkel, most is van nálunk egy osztálytársa egész hétvégén, itt is aludt.


"mi meg el mondtuk az igazat"


Mert te aztán biztos jobban tudod, mint ők...igen, ez az amikor a 12 éves külföldi hülyegyerekek okoskodnak és kioktatják a hazait. Hát megbocsáss ilyenek után én se állnék szóba veled, sőt hazazavarnálak a pi*ába....

A nácizmust meg amúgyis minek emlegeted nekik, amikor ők ugyanúgy szégyenlik és baromira nem ez a generáció tehet róla. Ez olyan, mintha rád kenném a nagyszüleid bűneit, vagy elmondanám, hogy te mekkora kommunista maradék vagy. ilyen hisztérikák nem is kellenek ide, jobb is ha hazamész, az a neked való világ.

2018. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 elég frusztráltnak tetszik lenni néni!

Bizonyára most elégett, hogy így kiosztott egy 12 éves gyereket! Szánalmas élete lehet, de a gyerekeit mégjobban sajnálom

2018. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj át másik suliba ha lehet.Alapvetóen jó fejek a németek igaz 20 éve feletti ismerősem vannak de nem tapasztaltam hasonlót.Sajnos szemétkedő gyerekek mindenütt vannak.
2018. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4-es válaszoló

Apaként nem igazán tartom jómodorúnak a hozzáállásod, és nem irigységből írtam ki egy kérdést az adott oldalra amin te felhúztad magad, vagy értelmesen írsz vagy nem írsz.

2018. máj. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!