Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne ciki egyedül menni ide?

Figyelt kérdés
A Lágymányosi Eötvös Napokról lenne szó. Az egyetlen barátom, akit érdekelt volna a dolog, mégsem ér rá eljönni velem, nekem meg megvan már a bérletem. Nem tűnnék túl nyominak, ha egyedül mennék? Szívesebben bulizok társasággal, de én félek nyitni, általában várom, hogy felém nyissanak, utána már simán megy. Az egyetemből 2 félévet passziváltattam, így nem is ismerek senkit. Könnyű ott barátkozni? Volt már valaki ott egyedül?
2018. máj. 6. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb lazaság egyedül menni bárhová. Azt mutatja, hogy nem érdekelnek a hagyományok, magasról teszel arra, ki mit gondol rólad, és bátor vagy. Szóval menj egyedül, és érezd jól magad!
2018. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is vagy ott aktív félévben, nem?

Akkor mit keresnél ott?

SOTE gólyabálra is belógtál, mi?

2018. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval a passzívom miatt nem is mehetnék el vagy mi? Nem feltétel az aktív jogviszony és hidd el, én sem jókedvemből hagytam ki. Nem szoktam belógni sehová, főleg nem más gólyabálokra :)
2018. máj. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!