Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül bemenni a városba...

Ciki egyedül bemenni a városba fotózni?

Figyelt kérdés

14/L

és be szeretnék majd menni a városba fotózni

de senki nem ér rá

és félek hogy egyedül ciki

szerintetek?

életkorot légyszi írjatok



2018. jan. 25. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy random ember azt mondja az internetről hogy ciki, akkor nem mész? Ha be akarsz menni akkor menj, nehogy már mások döntsék el egy ilyen témában hogy mi jó neked. Hülyeséget nem csinálsz, ártani nem ártasz magadnak sem másoknak, egy szabadidős tevékenységet akarsz folytatni amihez senkinek nincs köze. Ilyen dolgoknál nem úgy kell leélni az életed, hogy félsz mert mi van ha valakinek nem tetszik. Nem tudsz 8 milliárd embernek megfelelni, de 10 milliónak sem, és soha nem is fogsz. Mindig lesz valami az életedben ami másnak lehet nem fog tetszeni, ez van.


Én is jártam 4-5 éven át fotózni rendezvényeket, mindig egyedül. A kutyát nem érdekelte mit csinálok, sőt rengeteg olyan helyre besétáltam ami el volt zárva a nyilvánosság elől, de azt hitték fotós vagyok a tükrös géppel. Csak egy határozott fellépés kell hozzá (nyilván nem 14 éves voltam, egy gyereknél még egyértelmű hogy nem az a munkája).

2018. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a fotósok a barátnőikkel meg a haverjaikkal mászkálnak, mert egyedül nem mernek? Vicces lenne. :D A legtöbb fotós egyedül dolgozik, szóval emiatt ne aggódj.
2018. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én egyedül is, társaságban is sokat mászkáltam fotózni a pályám elején.
2018. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ciki, ha valamit szeretnél csinálni, de azért nem teszed, mert attól félsz, hogy másoknak nem fog tetszeni. persze érdemes valamennyire beleilleszkedni az általános normákba és nem túlságosan kitűnni a viselkedéseddel, pl. illem, öltözködés, stb.

de azzal semmi gond nincs, ha valaki fényképez. hogy egyedül fényképez, vagy többen, az meg teljesen mindegy. ahogy írták, a legtöbb fotós egyedül mászkál. persze lehet többen összeállva is mászkálni, mint egy turista csoport, csak úgy kevésbé lesznek egyedi és igazán saját képeid, hiszen ahányan együtt mentek, mindenki kb. ugyanolyan képeket tud/fog majd csinálni. a legtöbb fotós már csak ezért is egyedül, vagy nem fotózó másokkal megy, mert így neki olyan képei lehetnek, mint senki másnak. ha egy csomó fotóssal elmész egy szafarira és ugyanarra mentek, ugyanazt fotózzátok, akkor mindenkinek ugyanazok a képei lesznek, oda az egyediség.


én se szeretek egyedül fényképezni, gyakran nehéz egyedül rávenni magam, hogy elinduljak, de muszáj megtenni, hogyha alkotni akarsz. egy barát/barátnő, vagy akár kutya, akivel sétálni lehet sokat tud segíteni benne, hogy legyen kedved, motivációd kimozdulni. de sokkal jobb, ha önmagadban és a fotótémádban találod ezt meg, nem egy külső tényezőben. ha más nem jön velem, akkor én is kénytelen vagyok egyedül menni, úgyhogy megteszem...

2018. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten egyedül szeretek fotózni. Nem szeretem, ha valaki közben dumál hozzám és elvonja a figyelmemet. Mondjuk ez én vagyok. Nyugodtan menj be egyedül a városba, cikinek egyáltalán nem ciki. Viszont a "hírhedt" környékeket azért távolról kerüld el (Bihari, Hős utca, Kálvária tér, meg úgy az egész nyócker). Egy 14 éves fiatal lány, egyedül, egy fényképezőgéppel elég csábító préda a bennszülötteknek.
2018. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!