Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írásbelire illene borostátlaní...

Írásbelire illene borostátlanítanom?

Figyelt kérdés
Meg-e kéne-e borotválkoznom-e? (first world problem)

2018. máj. 6. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem „ illene“.
2018. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tökmindegy? Semmiben sem lesz jobb vagy rosszabb, ha borotválkozás.
2018. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozol*
2018. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegy. Ahogyan jól esik. Semmit nem befolyásol. Plusz az adott szakos tanár nem is lehet bent aznap; ráadásul ez még csak az írásbeli. Arra meg hallottam már olyat; hogy valaki térdgatya+sima pólóban ment be; mert lazára vette; nem lett belőle semmi baja; asszem, senki nem is szólta meg érte. Legalábbis tanár nagy eséllyel nem, esetleg diákok egymás között megemlíthették. Ismerősnek az osztályában volt, és másik iskola.
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem látom be, miért lenne ez fontos. Egyeseknek pedig kifejezetten a borosta áll jól és rém elegánsak tudnak lenni úgy is, nem mintha az írásbelire ez nagyon fontos lenne, de azért valami alap tiszteletet adjunk meg neki.

Én belenéznék a tükörbe s eldönteném, mit tegyek.

Ja és van, aki képtelen 5 napon belül kétszer borotválkozni, mert nagyon érzékeny a bőre. Ez is egy szempont.

2018. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a motiváló-erejű válaszokat, ekképpen teszek.

Holnap meg jól végigsimítom majd az érettségifüzet oldalait selymes pofázmányommal, hátha megenyhül a füzet lelke, és a második részben valami egyszerű verssel ismertet össze. Bárcsak már az első randevún lehúzhatnám pilléreiről csipkés metafora-blúzát, majd miután saját ritmusán vezetne tájról-tájra, megérinthetném kecses lábait. Fognám kacsóit és csak úgy innám eszmeiségét, be jó volna értékeiről, jelenéről, múltjáról hallani.

2018. máj. 6. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Magyarból nem lesz baj, hagyd meg a múzsaszőrt a fejeden :D
2018. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy ment? :DD
2018. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A szöveg egyértelműen nehéz volt, azonban a feladatok meg túl buták, és így a szöveg viszonylatában a megoldásuk nem volt egyszerű.

Az érvelés valami piszok könnyű volt, legalábbis a tavalyihoz képest mindenképp. Igen, először én is majdnem ellene érveltem, de szerencsére másodszor is elolvastam a feladatot, így észrevettem a csalafintaságot, hogy mellette kéne.

Az érettségi első részét az edulineos "megoldókulcs" alapján 80% körülire néztem, ami azért valljuk be, ennél az érettséginél nem túl jó eredmény.

A második részben a meseelemzést választottam, bár nem tudtam kimerítően a kérdésnek megfelelően megoldani a feladatot, a megoldókulcs és a tanárok jóindulatában bízva ez is lesz legalább 60%.

2018. máj. 8. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!