Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan találjam meg?

Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
05.06.-án Szegeden jártam ahol is a délutáni órákban pár cross motoros volt a Mátyás rakparton és volt köztük egy, akit szeretnék kideríteni, hogy kicsoda. A motor rendszáma van meg, de nem jutok vele semmire, a személy leírása: magas, 19 év körüli, sötét barna haj, talán barna szem, sportos testalkat. A motor azthiszem fekete volt illetve a bukósisak narancssárga és citromsárga elölről. Ha valaki esetleg tudja, hogy deríthetném ki, hogy ki az adott személyt az nagyon meg köszönném

2018. máj. 7. 16:30
 1/5 akos127 válasza:

Menj le a rakpartra amikor a motorosok kint ülnek, álltálában 2 csoportban szoktak idősebbek és fiatalabbak, ismerkedj, beszélgess. Ne térj egyből a faggatásra. Csak meséld el hogy Te már láttál itt valakit is milyen szerkója volt, vagy milyen motorja.

Egyszer csak valaki csak ismerni fogja, de az is lehet oda megy.

2018. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy tényleg hasznos és jó ötlet,csak annyit sajnos elfelejtettem mondani,hogy nem Szegedi és nem is környéki vagyok szóval csak az internet világában tudok bízni szerintem,de azért köszönöm :D
2018. máj. 9. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-on van egy csoport "Szegeden láttalak" néven, esetleg oda írd ki :)
2018. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,lehet hogy megvan az illető :)
2018. máj. 21. 10:41
 5/5 anonim válasza:
meglett?:D
2021. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!