Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a Teodor...

Mi a véleményetek a Teodor fiú névről?

Figyelt kérdés

Születendő kisbabánk nevén gondolkodunk, de meg vagyunk lőve. Feleségemnek és nekem egyaránt tetszik a Teodor név, és a vezeték névhez (Németh) is illik.

Azonban a környezetünk leszavazza. Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek, Pláne ha van itt olyan aki ezzel a keresztnévvel él, hogy éli meg, szereti-e a saját nevét? Sok negatív kritika éri-e vagy meglepődnek-e az emberek amikor bemutatkozik. Szeretné-e megváltoztatni?



2018. máj. 8. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*Ha becézni akarnátok, akkor pedig én szerintem Tedi-nek becézném. Az szerintem sokkal kellemesebb, mint a Teó
2018. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

De 6 éves kora után inkáb ne Tedizzétek.

Szegény,ha duci lenne,az iskolában Tediznék.

Teddy mackó.

A Teó becenév meg tök szimpi.Rövid és nem kacifántos.

Nem is jut eszembe semmi róla.

Habár a nevét gúnyolhatják az iskolatársai.

Az én nevemet hallva nem gondol a korosztályom semmi rosszra (Kendra),mert az idősebbek ismerhetnek pár prnós alakot ilyen névvel.

Dédmamám úgy jegyezte meg a neven,hogy Kend rá a vajat a kenyérre!,csak nem á,hanem a.

A hét eddigi általános iskolában eltöltött éveim alatt próbáltak becézni,de inkább mondtam,hogy fejezzék be.

Kendi,Keni,Kendike. Nem megnyerő.

Ja,meg pár hete az egyik naggggyon okos gyerek rájött a dédmamámnál alkalmazott alternatívára. :D

2018. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szep nev, nalam listas, becezheto, kulfoldon is hasznalhato. De ez igazabol csak te es a parod dontese, senki mase.
2018. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kisfiam Teodor és egyre jobban tetszik a név. Ritka, érthető, elegáns. Becenevei Teo, Teoka. Külföldön élünk, így nagyon praktikus minden nyelven. Szerintem szuper választás.
2018. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!