Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házibuli 14évesen?

Házibuli 14évesen?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Részleteket.
2018. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kakaóval, este 8-ig...... maxim7m...
2018. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mik a körülmények. Saját korosztállyal együtt szerintem belefér. Idősebbekkel talán még fiatal az ember ilyenkor bulizni, hacsak nincs ott valaki (egy idősebb testvér, családi barát, etc.) aki tud figyelni, hogy minden rendben legyen.
2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14évesen már lehet persze, persze csak szolidat semmi szétcsapatás, hányásban fetrengés vagy orgiák és teherbe ejtések.
2018. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közeli barátnál,velem egykorúak kb 15-20 ember

80%át en is ismerem

2018. máj. 9. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ha nem lesz pia,akkor szerintem okés.

Habár a sör az most más. Borozni nem hiszem,hogy fogtok,erősebbet meg nem ajánlok 14 évesnek.

Lehetőleg ne húzódjon hajnalig. Én úgy gondolom,hogy a rendes szülők éjfélkor vagy egykor elküldik a meghívottakat.

Az sem mindegy,hogy parti,vagy házibuli,mert az utóbbi ugye már nagyobb kalliberű,egy szülőben inkább kelthet félelmet.

Egészségtelen kajákat biztosíts,mert normál ételt senki nem fog enni,mert az nem egy buli fogalmába tartozik.

Gyorskaja,az tökéletes. A chips csak mellékes és legyen sok sültkrumpli ketchuppal.Vagy csinálhatsz hot dogot,hamburgert. Balatoni büfé szintje elég.

Legyen megfelelő sötétítés,valamilyen diszkógömb,vagy világítás.Persze egy minőségi hangszóró nem árt.

Közöld a vendégeiddel,hogy nem szívesen veszed azt,ha valaki a ti házatokban nemzi a gyereket. Meg rendes mosdó használat,lehetőleg ügyeljenek a bútorok tisztaságára.

Egy nagy szemetest állíts ki,oda bedobhatják a műanyag evőeszközöket,poharakat. Üveget és nagyi porcelánját inkább hanyagold.

Legyen pezsgő is.

Ezt miért írom le? :D

Miért hiszem azt,hogy ez az első házibulid? Azt sem tudom,hogy te tartod-e.

Na mindegy,már én ezt nem törlöm ki.

:DDD

2018. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!