Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valakivel szokott még ilyen...

Valakivel szokott még ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Veletek szokott olyan lenni, hogy szívesen elmennétek bulizni, akár házibuli, akár szórakozóhely, aztán amikor arra kerül a sor, már valahogy tartotok tőle? Vagy elmentek és rosszul érzitek magatokat, esetleg pánikoltok?

2018. jan. 24. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig tartok tőle egy picit.

A rosszul érzem magam, hát annyira nem, de van hogy hamarabb megunom és jó mentem haza, csősztök, de ha szűkebb baráti körről van szó, akkor általában én maradnék a legtovább, az ilyen diszkó jellegű szórakozóhelyek kevésbé vonzanak.

2018. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ezt már én is észrevettem magamon :D Le van fixálva egy házibuli, napok óta arra várok és tök lelkes vagyok, aztán amikor már csak 1-2 óra választ el, hogy elinduljak itthonról, akkor rögtön nyűgnek kezdem érezni a dolgot. Minden kedvem elillan és a hátam közepére nem kívánom, hogy elmenjek itthonról.

Persze nem vagyok olyan tapintatlan, hogy a buli előtt egy órával mondom le a jelenésemet, szóval így is-úgy is erőt veszek magamon, és elmegyek. És általában nem is bánom meg :)

Ez csak ilyen indulás előtti hiszti a részemről. Egy holtpont, amin könnyen át lehet lendülni.

2018. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van biza. Ahogy a második válaszoló is írta. Leszögezünk a barátaimmal valamit (buli, kirándulás, bármi), totál be vagyok zsongva tőle, hogy hű, de jó lesz, alig várom, hogy menjünk, aztán indulás előtt, jó, nem egy-két órával, inkább olyan egy-két nappal elfog a letörtség, hogy semmi kedvem már ehhez, és inkább maradnék itthon a meleg ágyikómban egy jó könyv társaságában. Lemondani sosem mondtam le, mert a végén tényleg mindig irtó jól szórakoztunk, csak na. Ráadásul ez sokszor lelkiismeret-furdalással is társul, ami még rosszabb xD Szerintem ilyen az ember, vagy nem tudom.
2018. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!