Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem lehet férfiként...

Miért nem lehet férfiként szeretni a gyerekeket anélkül, hogy pedofilnak néznének? 19/f

Figyelt kérdés
PL: Nemrég iskolában sírt egy kisgyerek és nem mertem megvígasztalni pl megölelni vagy ilyesmi mert féltem pedofilnak néznek. Pedig nem vagyok az csak gyerekkoromban nem törődtek velem sokat és én nem szertném ha ezt más átélné. Válaszokat előre köszönöm.
2018. máj. 15. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd csinálsz egyet te is, aztán azt ölelgetheted. :)
2018. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ölelgetni mondjuk nem célszerű, akkor elképzelhető, hogy annak néznek, egy síró kisgyereket se ölelgetnek, legfeljebb a szülei, testvérei.
2018. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt nekem egy kínos esetem egy buszmegállóban. Négy óra körül álltam egy buszmegállóban, eső után volt, a suliból indult két kisgyerek, egy fiú és egy lány, olyan 7-8 évesek, és a buszmegálló járdáján levő pocsolyában ugráltak, majd a kislány elejtette az esernyőjét, én meg közelebb léptem volna hozzájuk, hogy felvegyem neki.

Ahogy lépni készültem, egy faszi hátulról elkapta a karom és visszarántott, aztán bikaszemekkel nézett rám.

Hirtelen nem értettem mi a baja, aztán mikor elengedett, akkor esett le, hogy egész végig mosolyogva, magamban nevetve néztem hogy játszanak, és ezzel kontextusba helyezve a lépésem, ijesztően nézhetett ki, hogy rámozdulok a kisgyerekekre.

Basszus, csak nosztalgiáztam, hogy milyen jó volt kisgyerekként, ugrálhattam magamról mit sem tudva emberek előtt pocsolyákban.

18 voltam akkoriban, 2 éve történt.

2018. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha egy fiú /férfi szerete a gyerekeket, az nagy kincs!


Én pl biztos nem néznélek pedofilnak, ha oda mennél egy kisgyerekhez, mert 1. Azt gondolnám hogy a tied/ testvéred vagy legalábbis ismered

2. Nem érdekel hogy mit csinál egy idegen xd főleg ha látszik, hogy csak megkerdezi hogy mi a baja vagy miért sír.


Pl egy vásárban sakál módjára sírt egy kisgyerek, és odamentek az emberek , hogy mi baja; hol a szülei.

Szóvalha egy nő oda megy egy kisgyerekhez, mert látja hogy az egyedül van, akkor már azt is pedonak nézik?


Mondjuk ne azzal menj oda a gyerekhez, hogy azonnal megoleled; mert csak jobban megijed, de ha azzal mesz, h megkerdezed hol vannak a szulei akkkor szerintem senkit sem fogsz erdekelni :D


utolso : szegeny, nagyon ciki lehetett :D

2018. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat akár itt írt akár privátban :D #3 tényleg ciki lehetett xd Bár ez szerintem inkább annak volt gáz aki elkapott és nem is tudta mit akarsz. Örülök, hogy ezt elmondtad. Köszi ám az első kettőnek is és neked is #4 nagyon szépen köszönöm :D Kedvesek vagytok xd és örülök, hogy egy bunkó válasz sem érkezett :D
2018. máj. 15. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:

"egy vásárban sakál módjára sírt egy kisgyerek, és odamentek az emberek , hogy mi baja; hol a szülei."


Én olyat láttam, aki percekig sír, és senki nem ment oda hozzá. (amikor először odanéztem, akkor azt hittem, csak összeveszett a szüleivel, mert voltak körülötte felnőttek; pár perccel később odanéztem, láttam, h senki nincs körülötte, akkor elkezdtem odamenni a tömegen át, de jó időbe telt odamenni, egy várban volt a rendezvény és fentről láttam őt). Ha férfi lennék, én se biztos, hogy oda mertem volna vinni a pedofilhisztéria miatt, illetve ha olyan korú lenne, aki nem tud beszélni, akkor nőként se mertem volna elvinni onnan a biztonságiakhoz, akik be tudták mondani a hangosbemondóba.


Én megértem, h vigyázni kell a gyerekekre, de ez a hisztéria már ártatlan embereknek árt. Amerikában egy csávó lefotózott valami Star Warsos plakátot, hogy megmutassa a gyerekeinek, egy nő azt hitte, hogy az ő gyerekeit fotózza, és lefotózta a csávót, majd kiposztolta face-re azzal, hogy vigyázzatok ezzel a pedofillal. Amire a csávó tisztázta magát, már az egész városában elterjedt, hogy pedofil. Szerintem ezt már vissza kéne fogni, pláne, hogy a legtöbb pedofil a saját ismeretségi körében molesztál, inkább ott kéne az embereknek körülnézni.

2018. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valóban. Az emberek nagyon előítéletesek manapság. Ám az, hogy ez a nő ekkora dolgot kerekített ebből? Oda mehetett volna megkérdezni mit csinál vagy miért fotóz. Ahj...
2018. máj. 17. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, hülyék mindenhol vannak.

Megtaláltam a sztorit amúgy, ausztrál volt, nem amerikai (úgy látszik, odalent is vannak hülyék...)


[link]

2018. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan tévesen berögzült dolog sajnos már az emberekben. Hogyha empatikus vagy a nálad jóval fiatalabbakkal, gyerekekkel akkor rádvarrják hogy biztosan pedo. Mint az ha nincs barátnőd, se feleséged gyereked később sem akkor biztos meleg lehet a pasi.
2018. júl. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!