Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok. Mehetek óvvóbácsin...

Fiú vagyok. Mehetek óvvóbácsinak ha meleg vagyok? Szeretem a gyerekeket és jól kezelem őket, azonban félek attól, hogy a melegségem kiderülése esetén pedofilnak hinnének vagy kirúgnának.

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehetsz. Ma már egyre többen fogadják el a melegséget. Amúgy a főnöködnel nem kell tudnia, a gyerekeknek meg semmiképp sem.
2017. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mehetsz szerintem is, de azért, ha direkt nem kérdeznek rá, inkább ne beszélj róla.
2017. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Én nem értem, ha valaki meleg attól miért lenne pedo? A fiúkhoz vonzódik nem a gyerekekhez:/

De valószínűleg ott is vannak homofób emberek akik rossz szemmel néznének rád:/

2017. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3. hozzászóló, én sem értem, mi ezzel a gond.

Aki a másik nemhez vonzódik, az ugyanannyira lehet pedofil... Nincs benne logika, persze erősen előítéletes emberek fejében sokminden lakozik. Remélhetőleg nem olyan fog alkalmazni s körülötted lenni.

2017. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy én mozgok nagyon jó társaságban, vagy tényleg egyre inkább eluralkodik végre az a szemlélet, hogy mindenki a saját nyavalyás dolgával törődjön, ne mások szerelmi-szexuális életén csámcsogjon. Ha jól érzem ezt a folyamatot, akkor szerintem jó esélyeid vannak, mert mire te óvodapedagógus leszel, addigra kb. az én generációm (huszonéves vagyok) vállal gyereket, nekem meg édesmindegy, hogy az, aki a fiamra/lányomra vigyáz, kivel él; nagyjából akkora hatással van a róla kialakított véleményemre, mint az, hogy jobb- vagy balkezes-e.

De vannak pozitív jelek, pl. egyik negyvenes ismerősöm rendszerint rábízza a gyerekeit (5-9 évesek) egy olyan fiúra, aki nyíltan meleg.

Szóval én biztatlak és sok sikert kívánok.

2017. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedofilnak hisznek azért mert meleg vagy, az nem tégd minősít...egy normális világban fel sem szabadna hogy merüljön ez a kérdés.
2017. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehetsz. Engem nem zavarna, ha te vigyáznál a gyerekemre, de lehetnek olyan korlátolt szülők, akiket zavarna és olyan szituációba kerülhetnél, hogy esetleg mégis titkolnod kellene, hogy meleg vagy és az neked nagyon rossz lenne.
2017. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Pontozzatok le, de én kiakadnék ha a gyerekemre egy meleg óvóbácsi vigyázna. Nem tűrném.
2017. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi ovinkban (vagyis ahová a gyerek jár) van óvóbácsi, azt nem tudom hogy kivel él együtt, de nem is érdekel, a lényeg, hogy a munkáját jól végzi és a gyerekek is szeretik.

A bölcsiben pedig a fiam kedvenc gondozónénije lezbikus.

2017. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
szerintem te inkább tartsd távol magad a gyerekektől
2017. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!