Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok összejönni egy lánnyal se?

Figyelt kérdés

Igazából elég sok olyan lány van , akivel már lehetett volna valami. Elmondhatom hogy elég sok lány kezdeményezett már nálam, de végül sose jöttem össze egyikkel se és tudom tudom velem van a baj.

Egyszerűen nem tudok olyannak összejönni,aki iránt nem érzek volnzalmat.De sajnos,akik nekem tetszenek,azoknak én nem... ez egy ördögi kör.

Most akkor jöjjek össze egy olyan lánnyal, aki egyébként nem tetszik csak hogy legyen mellettem valaki? Nem bírok már várni..szüleim is stresszelnek hogy lehetne már barátnőm, haveroknak már mindnek van kb., és én is nagyon vágyok már egy velem egy hullámhosszon levő lányra. :(

17/F


2018. máj. 15. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha most ilyenen stresszelsz mi lesz később?


(a felnőtt párkapcsolatokban fogsz picsogni, hogy 20+ évesen is szűz vagy és különben is a lányok k..a anyját)

2018. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Na jó, elég ne hisztizz :D

Kb. Féléve én is pont ugyanezt csináltam. Aztán elengedtem...mert rájöttem hogy ez így mem működik.

Elösször találd meg önmagad és tanulj meg barátnőnélkülis boldog lenni...

Ha ez megvan hidd el lesz barátnőd :D

17/L

2018. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!