Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valószínűleg enyhén Marfan...

Valószínűleg enyhén Marfan vagy Klinefelter szindrómás vagyok emiatt képtelen vagyok vonzó lánnyal összejönni de én nem tudok így élni: Milyen tesztoszteront vagy egyéb szert toljak magamba?

Figyelt kérdés

Az orvosok nem törődnek velem mert orvosi szemmel nem olyan nagyfokúak az eltérések meg alapvetően egészséges vagyok, csak vékony, szőrtelen és a viselkedésem sem elég férfias. De már jócskán korban vagyok így az időtől sem várhatok javulást, a nők pedig egyszerűen képtelenek vonzódni hozzám.

Milyen szemes vagy injekciós tesztoszteront vagy egyéb szert javasoltok?


2018. máj. 15. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2018. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30
2018. máj. 15. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a tesztoszteron szinted?
2018. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érthető ez a "valószínűleg" megjelölés, hiszen egyszerű kromoszóma vizsgálattal a Klinefelter szindroma kizárható. Akkor meg marad a Marfan szindroma. Annak tünetei között viszont nem szerepel a tesztoszteron hiány. Talán nem ez az oka, hogy nem tudsz nővel összejönni.
2018. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már tömegnövelő étrendet, illetve edzeni? Nem működött?
2018. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

12 nmol/l körül van. Ez pont annyi hogy semmire sem elég de már nem akarnak belepiszkálni sem a dokik.

Az edzés kínkeserves, nagyon hamar elfáradok és kb semmi eredménye főleg a felsőtestemen.

Kromoszóma vizsgálatot nem tudom hol és mennyiért végeznek de ha ki is mutatják az önmagában úgysem igen gyógyítható. Szóval kell valami amivel kompenzálni tudom ezt a hiányosságot.

2018. máj. 15. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos azon nem segít, ha põcs vagy
2018. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 palilaci ***** válasza:

PUA.hu.

Akik pedig majd azt mondjak hogy bullshit meg hulyeseg, lehuzas az egesz, nem ertenek hozza, ne is foglalkozz veluk.

2018. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csak magadat teszed tönkre, de változást nem fogsz elérni mivel genetikai betegség és a külső jegyek pl testalkat ezek "velejárói", előszőr is meg kéne tanulnod elfogadni magad és inkább az önbizalmadat kéne v.hogyan növelni.

Olyat próbálj keresni, aki elfogad és akinek sokkal fontosabbak lesznek az emberi értékeid..

2018. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!