Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Szoktatok egyedül...

Lányok! Szoktatok egyedül menni szórakozni?

Figyelt kérdés
16 évesen milyen lenne elmenni egy szórakozóhelyre egyedül? Jaj veszélyes tudom de nem annyira érdekel ez most csak hogy ciki lenne vagy be se engednének, ti szivesen mentek így?

2018. máj. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy lány vagy és egyedül vagy beengednek, kivéve ha 18+-os helyre mész, ott lehet elkérik a személyid.

Attól még ha egyedül mész simán összehaverkodhassz pár csajjal/sráccal és átbulizhatjátok az éjszakát, de egy egész estén át egyedül inni majd vergődni szerintem unalmas lehet.

16/f

2018. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok.Általában nincs baj ha egyedül mész bulizni.Biztos vagyok benne, hogy sokan csinálják így .De azért csak úgy elmenni hogy majd csapódsz valamilyen társasághoz eléggé két esélyes.Könnyen lehet konfliktus belőle.
2018. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ritka az olyan hely, ahol 18-as vagy afeletti korhatár van, és gyakran oda is beengednek. Szóval adott a lehetőség.


Egyedül elmenni... igazándiból nincs értelme. Egy bulinak pont a társaság, a haverok, barátok a lényege 😃 persze biztos van olyan koncert, amire én is elmennék még egyedül is, ha nem vevő rá egy ismerős sem. De az akkor sem olyan élmény. Ha nincs kivel megosztani, érted...


Okifon helyett óccó eldobható telefont vigyél magaddal, minimális költőpénzt, +dugipénzt vész esetére, amivel hazataxizhatsz. kirablásodat megúszhatod, ha nincs mit elvegyenek tőled.

2018. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!