Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktatok járni egyedül...

Szoktatok járni egyedül szórakozni?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, hogy elmentek moziba vagy kirándulni, hanem hogy éjszaka elmentek szórakozóhelyre egyedül. Nekem van olyan férfi ismerősöm, aki Budapesten minden hétvégén estefelé megindul egyedül, beül helyekre, iszik, de nem rúg be nagyon, tudatában van mindennek, csak simán jól érzi magát, csajozik, van hogy megismerkedik emberekkel, járkál egyik helyről a másikra, stb... Olyan is van, aki egyedül elmegy disco-ba, és egész este táncol egyedül, abban mondjuk nem tudom mi a jó, de elfogadom, ha ő azt szereti. Viszont az ismerősöm, akit először említettem, nem táncol soha, mégis mindig mikor megindul egyedül, előbb-utóbb lesz társasága, aki általában nő, és általában nagyon jól néz ki. :) Régen mindig azt hittem (azért mert mások is ezt mondták), hogy gáz ha valaki egyedül megy szórakozni, meg hogy akkor biztos ki fogják nézni az emberek, de úgy tűnik mégse. Hogy van ez?

2018. ápr. 4. 17:34
 1/1 anonim válasza:
Legjobb egyedul jarni szorakozni . 20 evestol 27 ig csinaltam rendszeresen pedig lany vagyok. nagyon erdekes emberekkel ismerkedtem meg.
2018. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!