Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek elmenni sehova a korombeliekkel mert hozzájuk képest kislánynak nézek ki?

Figyelt kérdés

Ezért nem megyek sehova buliba se, inni se, diákmunkára se mert 18 évesek vagyunk, de én kb.egy kis 9.esnek nézek ki és már többen is megjegyezték. A barátom társaságával meg még úgyeem szeretek elmenni, mert ők meg 21 évesek.

Felnőttes ruhákat hordok, de az az arcom kislányos, a hajam sz*ar és alacsony, vékony alkatú vagyok. Mit lehetne tenni, hogy idősebbnek tűnjek?


2018. máj. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a külső határozza meg, hogy felnőtt vagy, hanem a gondolkodásmódod és az élethez való hozzáállásod, az érettséged. Hordhatsz "felnőttesebb" ruhákat, kezdhetsz valamit a hajaddal és sminkelheted magad, hogy idősebbnek tűnj, de hidd el, hogy nem ez számít.
2018. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elég fiatalnak nézek, mondjuk én fiú vagyok. 18 éves vagyok, de kb. 14-15-nek ha kinézek, de annyira nem érdekel, ugyanúgy elmegyek a haverokkal kocsmázni vagy bulizni:D
2018. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Manapság 15-16 évesek már simán járnak bulizni, úgyhogy egyáltalán nem tűnnél fel valószínűleg senkinek. Ha meg netán ki akarnának tenni, mutasd szépen a személyit, hogy márpedig te már elmúltál 18:) ennyi, mást nem nagyon tehetsz.

Átérzem amúgy a helyzeted, én is 18 vagyok, de simán gondolnak sztem általános iskolásnak a 150 centimmel 😂 nálunk amúgy egy-két 30 körüli tanárt is letegeznek, mert azt hiszik, hogy diákok :D

2018. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki ismerkedni csajok?20F
2018. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!