Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Műveltebb okosabb lányokat...

Műveltebb okosabb lányokat honnan ismerhetek meg?

Figyelt kérdés
Akit erdekel a muveszet. Utalja az embereket(mert bizony. Ok a normalisak. Aki utalja az embereket tudja mirol van szo) tanult. Olvas.
2018. máj. 27. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem valahol a pszichiátria környékén keressél azzal a mentalitással, hogy az a normális aki utálja az embereket.
2018. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Téged viszont szeretnie kéne?
2018. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
öö.. most akkor te ember vagy? és olyat keresel, aki művelt és aki utál téged? hm.. sok sikert!
2018. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát.. Ilyet tényleg nehéz találni
2018. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha utálja az embereket, akkor vagy beteg (antiszociális személyiségzavaros), ergo téged is utálni fog, vagy csak egy szerencsétlen, szomorú valaki. Mindkettő überfa**a dolog szívünk választottjában! Inkább arra gondolsz, hogy elég értelmes ahhoz, hogy jó emberismerő legyen. De nyilván szükség van arra, hogy az arra érdemeseket szeresse.


Mivel mindezt nem tudod megfogalmazni, annyira azért te se vagy értelmes, mint amilyennek gondolod magad.

De ha mindenképp értelmesekkel akarsz ismerkedni, akkor az ő lelőhelyükön próbálkozz. Iskola, tanfolyamok, könyvtár, kiállítás - nem tudom, hova máshova járhatnak még embergyűlölő művészlelkek. Szerintem inkább a neten bujkálnak valahol.

2018. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdekel, és hobbim a művészet. Sok téma érdekel. Imádok olvasni.

De mégis miért lenne normális, ha utálnám az embereket? Te is az vagy, akkor utálod magadat? Vagy, ha utálod az embereket, minek ismerkednél?

Én szeretek emberek közt lenni, ismerkedni, és ettől lennék én nem normális? :D

Nem gondolod, hogy veled van valami baj?


17/L

2018. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretek olvasni, szeretek minél több ismerettel gazdagodni, számomra ez a hobbi, a kikapcsolódás. Az igaz, hogy nem szeretek kimozdulni, emberek közé menni, de nem utálok senkit, ez elég nyers megfogalmazás volt. Attól még, hogy érdekel a művelődés, nem utálok senkit.


L/20

2018. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki emberekkel, vagy emberek kozt dolgozik tudja mirol beszelek! De. Ajanlom a fb oldalakat kommenteket olvasni. Idiota primitiv egy tarsasag vagyunk.
2018. máj. 27. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

öö... ne általánosíts, kérlek.. nekem értelmes, emberi, művészetkedvelő, vagy művelő társaságom van.

Ajánlom nem a fb kommeneteket és gyakorit olvasni- ha már érdekel a művészet-, hanem Tolsztojt, Dosztojevszkijt, Csehovot, Márait, Goldingot, Shakespeare-t - na és a többi nagy lélekismerőt, vagy ragyogó költőinket, Aranyt, Vörösmarty-t, József Attilát, Weörest.

Észreveheted, hogy a nagy írók, költők SZERETIK az embert, szeretik, és és ennek révén mélyre jutnak az Isten-, világ-, ember-, és önmegismerésben (ezek mélységesen összefüggenek), azt ki is tudják fejezni (ezért nagy költők, írók) részvétet éreznek iránta a szenvedés miatt, amely szerves része az emberi létnek.

2018. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vittula
2018. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!