Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon elképzelhető ha...

Nylonx kérdése:

Facebookon elképzelhető ha valaki nézegeti az oldalam, könnyebben feltűnik a "kit ismerhetek" közt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető.

De ha felajánl a "kit ismerhetek" mondjuk 20 embert te sehonnan nem fogod tudni ki az az egy közülük aki nézegeti az adatlapod és melyik a másik 19 aki még egyszer sem nézte meg.

2017. okt. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
igen, ha egy teljesen ismeretlen nézeget, azt felajánlhatja ismerősnek
2017. okt. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem feltűnt régen hogy írtam ügyvéddel valakinek levelet, aztán jobban megjelent a kit ismerhetek közt. Tegnap meg felhívott valaki anyám telefonjáról én bemutatkoztam ő azt mondta téves és letett. buta férfi hang volt, utána ki volt kapcsolva.Aztán megtudtam hogy eltűnt anyámtól a telefon vagy 2 napja.

Akkor gondoltam erre mikor beléptem este a fészbukra hogy egy ismeretlen rossz cigány arcot hozott elsőre akivel csak 2 közös ismerősöm van és akit eddig nem ajánlott fel .

2017. okt. 30. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
nade ott is van mellette a törlés v. eltávolitás opció
2017. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!