Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet az, hogy egy fiú,...

Miért lehet az, hogy egy fiú, akinek van barátnője, engem néz? Meg mindig amikor látja, hogy jövök, akkor várja hogy köszönjek.

Figyelt kérdés
(((Nekem tetszik a fiú.)))

2018. máj. 28. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tetszik neked? Akkor csak beképzeled, nyugi mindenki ezt csinálja 🤗
2018. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Amiért van barátnője,az nem azt jelenti,hogy boldog is a párkapcsolatában. Attól kíván más lányokat. Lehet,ha pont téged. :)

Ha tudja,hogy tetszik neked az is lehet egy ok,hogy nézeget téged.

2018. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Az emberek szokták a környezetükben lévőket figyelni, szerintem csak szimplán rád nézett. A köszönés meg alapvető az emberi kapcsolatok fentartásában.
2018. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem, nem egyszer nézett rám, minden nap kb, meg sokszor rám néz aztán elkapja a tekintetét, aztán megint rám néz és ezt addig csinálja, amíg oda nem köszönök. Múlt héten meg pl az volt, hogy kb 50-en boltunk egy teremben és én egy barátnőmmel beszélgettem, ő meg folyamatosan nézett. (A barátnője is otr volt pedig.)
2018. máj. 28. 16:12
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 Neeem, nem tudja.
2018. máj. 28. 16:13
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Én öreg vagyok, nem értek ezekhez a dolgokhoz. Ha te köszönsz előre a kis köcsögnek, hogy köszönsz? Keziccsókolom?
2018. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kis köcsög, mellesleg sziát.
2018. máj. 28. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Azért néz, mert vagy lecserélni akarja jelenlegi barátnőjét, vagy pedig csak fel akar szedni mellé.

.

Nagy bunkó a csávó, aki addig nézi a lányt, míg az nem köszön neki!

Azzal, hogy "kinézi" belőled az előre köszönést, köszönsz neki, - amit 'jóindulatúan elfogad- szinte felajánlkozol.

.

Legyen egy kis önérzeted, legyen egy kis női hiúságod, hogy ne te köszönj előre annak a kölöknek, aki barátnője mellett téged bámul!

2018. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És odaírja a kulcsszavak közé, hogy szerelem, hát nem édes? Négyszer ráköszön valakire, és már szerelmes is.
2018. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 3 éves korunk óta ismerjük egymást, 3 éve tetszik, csak el rudom már dönteni, hogy szerelmes vagyok-e, de persze az ilyen emberekről, mint te ez a beszólogatás csak a saját leki szegénységüket árulja el. De hátha egyszer te is találsz valakit majd, aki boldoggá tesz, és nem mások cseszegetése fog azzá tenni. Pusszantás.

#8 Van benne valami...

2018. máj. 28. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!