Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok milyen kommunikációs...

Lányok milyen kommunikációs jeleket tudtok mondani arra mikor úgy beszéltek egy fiúval, hogy az bejön nektek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy mondjatok példákat arra,hogy hogyan beszéltek akkor egy fiúval mikor jelezni szeretnétek a számára ,hogy bejön nektek és nyugodtan "mehet rátok".

Most nem a testbeszédre gondolok,hanem magára a beszédre,beszédstílusra,kommunikációra.



2018. máj. 28. 21:54
 1/6 Mael válasza:

Pedig pont a testbeszéd árulkodik a szándékokról.

Részt vesz a beszélgetésben, hozzátesz gondolatokat, figyel, szemkontaktust igyekszik felvenni, (ha bátortalanabb, sokszor lesüti a szemét) testtartása lazább, testével feléd fordul, babrál valamit a kezével (ez mondjuk ritkább... van akinél nincs jelen) mosolygós..

Témaválasztást tekintve igyekszik megismerni mint partnert, (persze ezt úgy, hogy nem igazán veszed észre) sokat kérdez.

2018. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen de azt ismerem.azért kérdeztem a kommunikációt.

De példáúl a hajdobálás,és oldalra fésülés,igazítás is olyan sokszor szerintem hogy nem nyílt jel csak így gördülékenyebb a beszélgetés...

2018. máj. 28. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Magamon eszre vettem, hogy ha tetszik az illeto, akaratlanul is utanzom a mozdulatait, testtartasat. Ez persze akkor esett le, mikor olvastam errol egy cikket. :D

Emelett irto mosolyosgos vagyok, figyelem az illeto minden rezduleset, vegig a szemebe nezek, probalok kozel allni/ ulni hozza.

21l

2018. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na és mitől lesz szerintetek egy fiú vonzó?
2018. máj. 30. 01:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem tetszik valaki, általában közvetlen vagyok vele (persze, ha ő is velem), keresem a társaságát és minden szavára odafigyelek,hogy éreztessem vele, érdekel amit mond. Kicsit csipkelődöm is (mármint szavakban), próbálom előhozni a humoros oldalát. Viszont életemben először tavaly történt olyan, hogy ez teljesen megfordult. Annyira furcsa érzésem volt a sráccal kapcsolatban, már az elejétől kezdve. Ha a közelemben volt, teljesen görcsbe állt mindenem és alig tudtam természetesen viselkedni. Amikor a szemembe nézett, akkor teljesen végem volt. Nem bírtam a szemébe nézni, csak egy-két másodpercig. Kerestem a tekintetét, de közben kerültem is azt. Még most is beleremegek, ha visszagondolok egy ilyen pillanatra. Nem szóltam soha hozzá, csak ha kérdezett valamit, a közeléből szabadulni akartam, pedig iszonyatosan vonzónak találtam. Egyszer kellett közvetlen, nagyon közel mellette ülnöm, az maga volt a pokol, alig mertem mozdulni, még levegőt venni is :D Ha beszélt hozzám néha, akkor is alig válaszoltam valamit, nem bírtam állni a tekintetét, tehát egy igazi nagy bunkónak tűnhettem kívülről, pedig közben a csillagokat is lehoztam volna, hogy sikerüljön jobban megismernem. Azóta sem tudom kiverni a fejemből az illetőt, csak nem tudom hogyan jelezhetném neki, hogy érdekel, mivel már nem is szoktam látni, ilyen ráírós-instán bekövetős dolgot meg túl szorongós vagyok bejátszani :D Teljesen kifordulok magamból tőle. Tehát én amondó vagyok, hogy igazából nem biztos, hogy törvényszerűen úgy viselkedik veled az, akinek tetszel, mint ahogy az meg van írva. Hogy milyen pasik a vonzóak? Számomra a humor az egy nagyon vonzó tulajdonság, imádom a jó humorú srácokat :D Emellett legyen intelligens, okos és legyen benne valami kifejezetten érdekes, amitől kicsit másabb lesz a többieknél.
2018. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt egy kolléganőm akihez ha mindig hozzá szóltam egyből elkezdte nézegetni a körmeit meg remegett a hangja. Sokszor csipkelodott meg mosolygott, de volt olyan oldala is hogy én ne érjek hozzá meg idegesitem öt. Úgy vagyok vele hogy lehet hogy csak direkt beszél ilyen kejjesebb hangon meg azért ugratott mert csak hülyére akart venni, mindenki oda volt érte a feneke miatt. Elég nagy volt az egoja, de kedves énje is volt. Aki jó csaj, az tudja magáról és szerintem simán eljatszatja hogy akarna valamit közben csak szórakozott. Szóval én már mindent úgy nézek, hogy mogè is probalok nézni, és lehet sokszor tul gondolom, és ezért nem lessz soha semmi..
2018. jún. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!