Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Netes ismerkedés után első...

Netes ismerkedés után első találkozó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Meg még az lenne a kérdésem, hogy ha mondjuk hosszú idő után(itt gondolok fél év vagy 1 év ) tudnak csak személyesen találkozni akkor mennyi az esélye, hogy rosszul a dolog ? (például: nem tetszenek egymásnak , vagy nincs téma stb .)

2018. máj. 30. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
*hogy rosszul sül el a dolog
2018. máj. 30. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy mivel nem ismered még személyesen, nyilvános helyen találkozzatok.
2018. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esélye...50-50%. Vagy összejön vagy nem.
2018. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ez hosszú idő. Ennyi idő alatt kialakult egy kép róla, sokszor idealizált, ami le fog törni.

Jobb esetben láttad skype-on az arcát, de úgy teljesen nem, csak fotókról.


Ez 50-50 %. De hogy is lehet ezt eddig húzni????

2018. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez bizony 'benne van a pakliban'!

Netes 'ismerkedés' rejt veszélyeket magában.

Bár gyakori, de tegyük fel, mostani esetben 'partnered' nem megrögzött hazudozó, nem akar átverni téged.

Az írott 'beszélgetéskor' nem látod a másik testbeszédét, nem látod reakcióját szövegedre, nagy az írott szöveg félreértési lehetősége.

Ha úgy érzitek, találkozzatok, a lehetőséghez képest mihamarabb, hogy tiszta vizet önthesstek a pohárba.

Ha eddig volt közös témátok, amit írásban beszéltetetk meg, mire a félelem, hogy élőszóban nem lesz?

2018. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
A férjem is társkeresőn ismertem meg. Előtte kismillió próbálkozásom volt, ahol sokáig húztuk a találkozást, csalódás volt. Óhatatlanul elképzelünk valakit, és az első személyes benyomás, még mielőtt megszólalna, mindent eldönt. Hiába leveleztem egész nyáron egy fiúval, mindenben stimmelt, érdeklődési kör, tanulmányok, de tényleg minden, de amikor megláttam, mondom ilyen nincs. Kínos egy órát töltöttünk el, és kellemetlen volt elküldeni. Utána meg hiányzott a levelezőpartner. Persze itt nem volt képcsere előtte. De én csak egy vagyok, hátha jön ellenpélda nemsokára.
2018. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Vén róka létemre én is kinőttem már a szerelembe esést betűk alapján, ezért odáig fajult a dolog, hogy addig nem kérek képet, amíg nem szeretek bele egy sorába, gondolatába. Ha a belső megérint, érdekel a külső!

Ha fél küldeni fotót, akkor az én belsőm nem érintette meg még, tehát nem indokolatlanul nem küld. Nincs is értelme (nem azonos a tempónk) tovább folytatni, mert mire már én megtaláltam az értéket a másikban, addig Ő még nem?


Szóval ha a belső tetszik, jöhet a kép, és nincs időrabló kellemetlen randi, se éveken át tartó levelezés (szerelembeesés alapozó 1 év?).


27F

2018. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetet leszámítva, mind csalódás volt számomra. Aztán jön a kellemetlen, hogy is mondjam meg, hogy nem lesz több randi..

Minden más élőben. Nem szabad sokáig húzni a netes beszélgetést. 35+N

2018. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyenem, az jól sült el. Nem láttam sok képet róla, de azok legalább nem beállítottak voltak- mint rólam :/

Élőben sokkal jobb volt és ugyanúgy beszélgettünk, ahogy azelőtt üzenetben. Sajnos itt megállt a dolog, de maga a találkozás nagyon jó élményként maradt meg.

2018. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fél/egy év elég sok idő, ami alatt egy olyan kép alakulhat ki benned, amiben maximálisan hiszel. Ez probléma lehet, hisz lehet, sőt ez igaz, hogy interneten mindenki másabb, mint személyesen. Lehet hogy csak egy kicsi dolog az, amit másképp ad át magából, de lehet, hogy az a dolog neked nagyon is fontos, és nagyot csalódsz, ha ez kiderül. Én szerencsés vagyok, én is neten ismekedtem meg a barátommal (közös ismerős hatására bejelölt és kezdtünk el beszélgetni) és mi egy hónap beszélgetés után találkoztunk. Ma pedig lassan 10 hónapja alkotunk egy párt, szeptemberben pedig összeköltözünk.😁
2018. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!