Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívtatok már meg itt (vagy...

Szívtatok már meg itt (vagy más netes oldalon) megbeszélt találkozót?

Figyelt kérdés

Akár úgy,hogy nem ment el az illető,vagy kamu volt a képe és tök más ment,vagy akármi ilyesmi.


Én ma nagyon csúnyán pórul jártam,találkoztam egy sráccal aki magas-jóképű-szuperpasinak írta le magát de képet a legkülönfélébb indokokkal nem küldött.Gyanús volt ezért megkértem két barátnőmet hogy kísérjenek el.A megbeszélt helyen egy olyan tipikus zaklató kinézetű gyerek állt ezért odaküldtem az egyik barátnőmet,hogy kérdezze meg,hogy "Te vagy XY aki ZX-et várja?".Mivel ő volt,udvariasan megmondta neki barátnőm hogy eltörtem a lábam,azért nem tudtam elmenni.Aztán tiltás-törlés mindenhonnan.Szerintem korrektül jártam el az ügyben,ő is sejthette,hogy nem fogok repesni az örömtől amikor lebukik.Ti jártatok már pórul neten megbeszélt találkával?Azok sztorijai és érdekelnek akik mást állítottak magukról és lebuktak.Hogy reagált a másik fél?



2014. szept. 13. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kép nélkül és ha csak szövegesen kommunikálunk az illetővel akkor SOHASE! Megyünk el találkára. Örülj neki hogy ennyivel megúsztad!
2014. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Örülök is (azért is vittem a "testőrséget" mert azért éreztem,hogy valami nem stimmel),de kicsit sajnáltam is egyben a dolgot,mert olyan jókat beszélgettünk.Alapból nem csinálnék ilyet,csak annyira jól összebarátkoztunk úgymond,hogy kíváncsi voltam rá nagyon.
2014. szept. 13. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól megoldottad. Velem is előfordult már ez, de mi már telefonszámot is cseréltünk több hónapnyi beszélgetés után. Sokat beszéltünk telefonon, küldött képeket is "magáról". Aztán a találkozón egy teljesen más kinézetű pasas állított oda, és mint később bevallotta, hogy egy relatíve jóképű ismerősének a képeit használta fel, mert nem tud csajozni a saját külsejével. Le voltam taglózva, nem tudtam, mit tegyek, abban a pillanatban már nem tudtam lerázni, szóval egy kávé erejéig ott kellett ülnöm vele. Viszont ő egyáltalán nem zavartatta magát, hogy átvert... Később tiltottam, töröltem mindenhonnan, ahogy te.
2014. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Érdekelne, hogy milyen indokkal nem küldött képeket. :D
2014. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát hosszú lenne leírni, de röviden igen.

A csaj szállt rám..kamu facéja volt ismerősétől kölcsönözte a képeket..hosszú-hosszú történet bla bla...a végén mint kiderült másokat is szívatott, megbeszélt időbpontokra mindig kitalált valamit előre

Gyanús volt ezért úgy voltam felgöngyölítem az ügyet, de ilyenkor mindig jött a hiszti

2014. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5ös vagyok


Végül megtaláltam a "barátnőjét" akitől lopta a képét és elmondtam neki hogy van valaki aki visszaél a képeivel

2014. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szívás lehetett :D Nincs magáról képe,utálja ha fotózzák,most nincs olyan állapotban hogy lefotózza magát,a talin úgyis meglátom,stb. Hát igen megláttam.Sajnos.
2014. szept. 13. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt akivel tarskereson ismerkedtem meg. Voltak is fent kepek. De azt elfelejtette kozolni hogy 10 evvel korabbiak. Az eletben nagy meglepetes ert. Azota nem ismerkedtem neten.
2014. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a másik kellemes,amikor mindig lemondják,de egy idő után ez is gyanús szóval nincs sok értelme.

Ez már fájt,8-as :D

2014. szept. 13. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon okosan csináltad, komolyan! :)

Én egy időben nagyon sokat ismerkedtem interneten, és sok valós találkozóm volt.. Ami konkrétan felültetés volt, olyan egyszer történt, még a legelején. Sokat beszélgettem egy sráccal, volt kép, minden.. Még ott az oldalon. Megbeszéltük, hogy találkozunk, akkor még vidéken laktam, úgy volt, hogy kocsival meglátogat. Megbeszéltük az időt, helyet.. Mentem, még sütitmis sütöttem neki.. És vártam, és vártam. Nem jött. A telefonszáma halott volt, interneten nem értem el. 3 és fél órát vártam. Jellemző rám, hogy még aggódtam is érte, hogy sokat kell vezetni, hátha baj történt.

Mire hazaértem, törölte magát az oldalról, email címre hiába írtam. Rosszul esett. Hónapokkal később láttam megint az oldalon, de más névvel, korral, lakhellyel.. A kép stimmelt.

Utána már óvatosabb voltam, nem is történt többet ilyen.

2014. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!