Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy vannak...

Miért van az hogy vannak dolgok amiket annyira várok hogy már hetekkel előtte lázban égek?

Figyelt kérdés

Lázban égek majd mikor odaerunk tényleg akkor már olyan semleges mintha nem is lenne olyan jó az az adott esemény..


Pedig úgy vártam.


Miért van ez? Más is van így?


2018. jún. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert neked is a cél a fontos, mint a legtöbb embernek, nem pedig a hozzá vezető út. Pl.: Vágysz egy kerékpárra, tudod, hogy pl.: 2019 júniusában meg fogod tudni venni, mert gyűjtesz rá, vagy épp dolgozol és félreteszed a fizu egy részét. Amint megvetted a cangát, már nem is olyan érdekes a dolog. A cél eléréséhez vezető út, a "szenvedés" az érdekesebb, mert az egy tanulási fázis is az ember életében.
2018. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig az van hogy mindent megtervezek minden ilyen eseményt, elképzelem leszervezem listát írok kézben tartom. Imádom egyszerűen ezt csinálni. Talán az élet minden területén...


És mikor végig megyek a dolgokon, elerem és megvan akkor olyan semleges, semmilyen.


És mindig vonz az új, új ismeretek új dolgok megtanulasa, elérése. De mikor meg van.. És elvezhetnem nem tudom..


És félek hogy mindennel így lesz az életemben. Sok célom van, és ennek megfelelően cselekszem 'küzdök' de mikor elerem valahogy olyan fura. Nem vagyok elégedett magammal hanem hogy igen ez is megvan.


Talán kétszer ha elégedett voltam igazán magammal egész eddigi életemben.


Velem lehet gond?

2018. jún. 6. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhamm... nézőpontot kellene váltanod akkor.

Ha a bezsongásos rákészülés nyújt számodra mérhetetlen örömöt, akkor abból táplálkozz! Az adott eseményhez érve pedig ne legyenek elvárásaid, csak egyetlen, mégpedig, hogy bármi történik, te azért vagy ott, hogy jól érezd magad! és ezen nem változtathat semmi! 😊

2018. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom így szemlélni :)
2018. jún. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!