Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy hónapban hányszor szoktato...

Egy hónapban hányszor szoktatok bulizni?

Figyelt kérdés

Hova szoktál menni? szórakozó helyre, házibuli, stb

Mikor indulsz el otthonról, és hányra érsz haza?


Légyszi a korodat is írd le!


Csak kíváncsiságból kérdezem!


2018. jún. 8. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
0, azaz nulla alkalommal. Sosem szerettem a bulikat.
2018. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Általában egyszer, néha kétszer. Házi buliba csak, kb 5 éve fel hagytam a szórakozó helyekkel sose volt jó estém. Házi buli függő az indulás van olyan amire csak este esem be de ha közeli ismerős tartja akkor van hogy egész nap segítkezek. A haza érés is parti és ismeretség függő. Mióta vezetek könnyebb a mozgás (természetesen csak ha nem iszom). 24/N
2018. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az egész életem egy nagy buli, amit úgy jellemeznék hogy míg mások jól érzik magukat és szórakoznak isznak meg kavarnak másokkal addig én szenvedek és magamban toporzékolok majd segítek hányni másoknak akik aztán elfelejtik és le se tojnak soha többé. Aztán segítek összetakarítani és haza megyek és alszok.
2018. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Változó.


Havi 2-10 alkalom között ugrál összevissza. Alapvetően úgy gondolom, hogy én nagyon sokat járok bulikba. (Nem fogyasztok mindig alkoholt!!)

Este 6 és 10 között el szoktam indulni, hazaérés meg az előbbi függvénye. Ha pesten bulizunk simán maradok 4-5ig. (De akkor eleve később kezdjük.)


20F

2018. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi számít bulinak?

Minden hétvégén megyek 1-2 alkalommal barátokkal találkozni kocsmába, meginni egy fröccsöt, enni egy pizzát, ilyen heti panaszkör. Úgy igazából táncolni és sokáig maximum 1 alkalommal egy hónapban, nincs rá se pénzem, se energiám. Ha kocsmába sincs kedvünk menni, akkor valakinél összeülünk társasozni, jó időben sütögetni.

20L

2018. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!